Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ukázala vnady: Česká modelka Galuszková (25) vydělala miliony

Zdroj: archiv
+ Dalších 39 fotografií
Pikantní
Markéta Galuszková (25) není v Česku až tak známá jako některé její kolegyně ze světa modelingu. Proslavila se zejména v Americe, kde je podle jejích slov velmi žádanou modelkou. Za velkou louží tahle kráska oslnila svým netradičním vzhledem. Doma jí přezdívají modelka s prasečím čumáčkem. A v poslední době o sobě dala hodně vědět na sociálních sítích... Teď se pochlubila svou postavou, která některé muže nenechává chladnými.

Modelka mírně kyprých tvarů o sobě tvrdí, že nemá hluboko do kapsy. Nejvíce se jí dařilo finančně v Americe, kde si na jejím vzhledu modelingové firmy prý lidově řečeno ujíždějí.

V Česku ji lidé znají jako modelku s prasečím čumáčkem, což jí nevadí, ale i přesto má hodně českých fanoušků, což potvrzují její profily na Facebooku, ale i Instagramu. Blondýnka měla před nějakou dobou problémy s váhou. Ale v poslední době na sobě zamakala a svou figuru hodně vylepšila.

"Tuk z bříška jsem si nechala aplikovat do prsou a nyní jsem se svým vzhledem spokojená,“ řekla v nedávném rozhovoru pro eXtra Markéta. Jak vypadá oblečená jen do toho nejnutnějšího, sami posuďte v galerii.

Související články

Další články