Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Ukázala obří silikony! Hysterka z VyVolených Eva Feuereislová už nemá nic původního

Hodně se proměnila.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 23 fotografií
Eva Feuereislová (28), kterou proslavila vila VyVolených, dlouho bojovala o to, aby si o ní lidé mysleli, že prorazila v modelingu a nakonec to vypadá, že si budou myslet, že prorazila coby královna plastických zákroků. Proměnila se k nepoznání a teď podráždila své fanoušky snímkem obřích ňader...

Hysterická blondýnka na sebe před lety upozornila v reality show VyVolení, kde se divák musel dívat na plejádu podivínů. Mezi nimi vynikala Eva, která už tehdy toužila být slavnou. A nakonec se slavnou stala. Zejména díky své proměně. Má za sebou řadu estetických zákroků, kdy dominují dvě operace prsou.

„Jsem na sebe pyšná. Vždy jsem chtěla vypadat jinak a díky zákrokům se mi to podařilo. Pyšná jsem třeba na svá ňadra, za která se teď rozhodně nestydím,“ řekla Eva Feuereislová eXtra.cz.

No a není se čemu divit, že je na svůj hrudník pyšná. Když se na něj totiž zadíváte, oči z něj jen tak nespustíte, že, pánové? Eva ale s plastikami a estetickými úpravami nekončí. „Ještě něco chystám. Nechte se překvapit,“ dodala.

Mohlo by vás zajímat

Další články