Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Ukázala královského cvalíka: Vévodkyně Kate pár hodin po porodu září štěstím!

Moc jim to sluší!
+ Dalších 35 fotografií
Třetí porod má za sebou vévodkyně Kate (36), které se dnes před polednem narodil druhý syn. Princ George (4) a princezna Charlotte (2) tak mají nového bratříčka. Na porodním stále byl navzdory přísnému protokolu přítomen i pyšný tatínek princ William (35). Po několika hodinách přišla Kate ukázat královského prcka před porodnici!

Kate Middleton, vévodkyně z Cambridge, je už zkušená rodička. V brzkých ranních hodinách ji v pondělí přivezli do porodnice a už minutu po jedenácté byl na světě třetí potomek nejsledovanější královské dvojice.

Teď přišla vévodkyně Kate před porodnici, aby svého druhého syna ukázala celému světu. Velká Británie je společně s ní už od rána na nohou a dnes čekají ostrovní království bujaré oslavy.

Radostnou zprávu oznámil Kenstingtonský palác. „Její Výsost vévodkyně z Cambridge v pořádku porodila minutu po jedenácté hodině. Vévoda z Cambridge (princ William) byl u porodu,“ stojí v oficiálním prohlášení. Malý princ váží 3,8 kilogramu a je tak nejtěžším královským miminkem za poslední roky.

Štěstím bez sebe je i královna Alžběta II. (92), která je z dalšího pravnoučete naprosto nadšená. Na čele jí však možná vznikly nové vrásky kvůli princi Williamovi, který porušil přísný protokol a byl přítomen na porodním sále.

Mohlo by vás zajímat

Další články