Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ukázala fotky svého těhotenského bříška: Za chvíli svého rozhodnutí hodně trpce litovala!

Meg Ireland udělala největší chybu svého těhotenství.
Zdroj: Instagram
Meg Ireland se chtěla pochlubit rodině, známým a kamarádům se svým těhotenským bříškem. To ale ještě netušila, co se s její fotkou bude dít pár hodin poté, co ji umístí na sociální sítě. Teď si mladá maminka říká, že to byla největší chyba, kterou během těhotenství udělala.

Svoji chybu udělala už před dvěma lety, ale teď se rozhodla budoucí maminky varovat. Fotka jejího bříška se totiž ocitla na fetiš pornostránkách, kde se schází úchyláci ukájející se na podobných snímcích. Prostě je vzrušují těhotné ženy s velkým břichem.

„Tuhle fotku a 15 mých dalších jsem našla na stránkách pro tzv. preggofily, které vzrušují fotky těhotných. Nahrávají je tam příbuzní dotyčných žen, jejich kolegové, bratři… Je to vážně nechutné.“

Teď radí ženám, aby si dávaly pořádný pozor na to, kdo může vidět jejich fotky. Účty na sociálních sítích radí „zamknout“ a raději prověřit každého, kdo by si je chtěl přidat mezi přátele. Zní to logicky, ale jak to vypadá, tak spousta maminek se honí za lajky a klidně ukazují fotky neznámým lidem.

Australská maminka si teď bude dávat pořádný pozor, komu v budoucnu ukáže svoje soukromé fotky. Když se totiž dozvěděla, že nad jejím bříškem masturbují fetišisté po celém světě, tak se jí obrátil žaludek.

Související články

Další články