Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

"Ukaž prsa, nebo tě zabiju!" Němky popsaly, že je uprchlíci lovili jako zvěř!

Všechny napaddené ženy jsou velmi vyděšené. Tyto útoky už nechtějí zažít. Bylo to strašné.
Zdroj: repro youtube
Chvíle hrůzy a beznaděje si na Silvestra v německém Kolíně nad Rýnem prožily stovky žen. Uprchlíci se k nim chovali jako ke zvířatům. Z výpovědí napadených žen mrazí. Tohle by nikdo zažít nechtěl.

Silvestrovské útoky v Kolíně nad Rýnem se staly v Německu tématem číslo jedna. Proti nim už proběhla velká demonstrace. Ženy mají strach, že to zažijí znovu. Občané Německa chtějí jediné. Poslat přistěhovalce zpátky do jejich země.

Byla to jen otázka času, kdy se něco takového stane Obrovský příliv uprchlíků nevěstil pro Němce nic dobrého. S příchodem nového roku si několik žen zažilo peklo.

Sexuální útoky a hromadné krádeže byly odsouzeny také několika německými politiky Podle některých je jasné, kdo má na zločinech největší podíl. Jedná se o kancléřku Angelu Merkel. Pod tou se teď kývá židle.

S hrůzostrašným zážitkem se tisku svěřily napadené ženy

Útok popisuje jako první devatenáctiletá slečna Lola, která si vyšla na oslavu příchodu nového roku v krátkých minišatech a na podpatcích.

"Rozdělili nás, najednou jsem stála úplně sama, kolem mě dvacet, možná třicet mužů. Bylo to strašné. Jakmile mě jeden pustil, začal se po mně sápat druhý. Drželi mě za vlasy a pak mě jen tak odhodili. Zůstala jsem otřesená ležet na zemi. Jen tak si odešli."

Podnapilí a sexuchtiví přistěhovalci obklíčili také Michelle a její kamarádky. Napadli je před kolínskou katedrálou.

"Pokoušely jsme se jim říct, ať nás nechají na pokoji, ale oni nám vůbec nerozuměli," vypověděla rozrušená Michelle. U této skupinky děvčat se uprchlíci pokoušeli jenom o osahávání na intimních partiích. Nakonec odešli i s jejich cennostmi a peněženkami.

Ještě děsivější scénář měl útok imigrantů v Hamburku. Muži, pravděpodobně Arabové, zmlátili jednoho chlapce a zranili dívku. Na tamní ženy křičeli a sprostě jim nadávali.

Do Německa stále proudí tisíce uprchlíků hledajících azyl a právě proti nim se momentálně občané bouří. Uprchlíky nechtějí. Měli by být deportováni

{{video:https://www.youtube.com/watch?v=iXOvg97401k}}
" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články