Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ujetost prvního stupně: Barbie panenka musí jíst jen růžové jídlo

Zdroj: instagram
+ Dalších 8 fotografií
Každý miluje něco jiného. Mladá Američanka je však naprosto posedlá růžovou barvou a panenkou Barbie. Ve věku 36 let je tento extrém poněkud zvláštní! V jejím přeslazeném bytečku nenajdete nic jiného než kýčovité doplňky pro každou panenku. A snídat může jen jídlo, které je růžové! Musí jí přeci ladit ke zbytku její posedlosti.

Mladá žena Azusa Sakamoto se naprosto zhlédla v panence Barbie. Její byt a celkovou vizáž nezdobí nic jiného než svítivě růžová barva. Má ji doslova na všem! Ze svého bytu si udělala růžové království pro panenky, které by jí záviděla každá malá holčička.

Její dychtivost po panenkách začala již v útlém věku, kdy si pořídila svou první panenku. Naprosto se do nich zamilovala a propadla jejich kouzlu. Nyní, ve svých 36 letech, nežije ničím jiným!

Vlasy má růžové, oblečení a i celou kuchyň. Celý byt má vyzdobený panenkami a oblečením v tomto stylu. V posledních letech si začala ujíždět i na jídle v růžovém provedení.

Za svou posedlost utratila necelé 2 miliony korun, které se jí ale vracejí. Se svou vášní je sdílná na všech možných sociálních sítích a celkem slušně jí to vydělává. Dokonce se nechala i přejmenovat na Azusa Barbie, jak o tom vždycky snila.

Ženě už dnes nic nechybí a její růžový Barbie sen je naprosto dokonalý. Ještě najít růžového Kena a prožijí spolu sladký život!

Související články

Další články