Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Uhrančivá modelka Vanessa Raith (18) s českými kořeny: Spojila se s legendární značkou Bogner

Vanessa Raith pro značku Bogner.
Zdroj: Anna Koniaeva
+ Další 2 fotografie
móda

Legendární značka Bogner založená v Německu 30. let minulého století je synonymem lásky ke sportu, zvláště pak lyžování. Módní lídr vynikajících sportovních kolekcí je dnes symbolem kvality, trendů i luxusu. Značka se sportovním oblečením oslovila pro focení do časopisu Millenium německou modelku s českými kořeny Vanessu Raith.Uhrančivá kráska

Sexy plavovláska Vanessa a slavná značka se sportovní módou Bogner je důkazem spojení krásy a luxusu. Sportovní kolekce inspirovaná nejnovějšími módními trendy jako vždy klade důraz na funkčnost, ale zároveň si zachovává své nejvyšší standardy kvality.

Není se čemu divit, protože když se řekne Bogner, zákazníkům se vybaví nejen kvalita, ale také ženská krása. Nikoho nepřekvapí, že si prestižní značka Bogner vybrala na focení pro časopis Millenium osmnáctiletou modelku Vanessu Raith. Z uhrančivé blondýnky s českými kořeny by měl jistě radost i zakladatel značky Willy Bogner. Možná i právě proto, že sám býval vášnivým kameramanem a fotografem. Snímky, jejichž autorkou je uznávaná fotografka Anna Koniaeva, by jistě dokázal ocenit.

Scény z "bondovek"

V tomto případě se nabízí ještě jedno spojení. Zakladatel slavné značky Willy Bogner se totiž podílel i na filmech s Jamesem Bondem. Od roku 1960 se v nich v lyžařských scénách začalo objevovat právě oblečení této společnosti. Ani v nich by Vanessa neměla problém "projít" za jedničku z hvězdičkou. Slavný agent s povolením zabíjet měl, jak známo, pro krásné ženy slabost.


Eben vzpomíná na hvězdy, se kterými se za roky festivalu setkal: Čím ho ohromil Redford nebo Banderas?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy