Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Uhrančivá modelka Nikola Dotková porodila syna: Rozkošný chlapec dostal dvě jména

Nikol Dotková se stala maminkou.
Zdroj: Archiv N. Dotkové / koláž eXtra
+ Dalších 5 fotografií
porod

Modelka Nikola Dotková prožívá krásné období, před několika dny přivedla na svět svůj největší poklad, a to syna, kterému s partnerem vybrali krásné jméno. Radostnou novinku oznámila Nikola na svých sociálních sítích.

Modelka Nikola Dotková se stala před několika dny novopečenou maminkou rozkošného syna, který dostal hnedle dvě jména. "Vítej na světě, naše lásko. Ahoj, jmenuji se Marcus Michael K, Já a maminka jsme v pořádku, bylo to dost náročné, ale magický, ta odměna na konci stála za to. Náš chlapeček. Maminka je unavená a musí teď hodně odpočívat, aby na mě nabrala síly. Tatínek nás celý porod držel za ruku. Opora, láska, štěstí. Milujeme Tě," oznámila na svých sociálních sítích, kde jí vmžiku přišlo spoustu gratulací.

Šťastné období

Pár dní po porodu se svého rozkošného synka nemůže vynabažit. "Dnes je to týden, co se nám narodil tenhle krásnej malej zázrak a je čím dál tím krásnější den ode dne," svěřila se na svém Instagramu, kde sdílela krásný rodinný snímek. "Momentka, hned po porodu, fotka, která má emoce a plno lásky, porod byl rychlej, ale bolavej, ale na konci ta odměna stála za to, milujeme, tenhle okamžik a den nikdy nezapomeneme," dodala půvabná modelka, která se v době těhotenství navíc potýkala s koronavirem, a tak bylo její očekávání rizikové.

V minulosti uhrančivá kráska zazářila na prestižních módních přehlídkách, kde si ji vzali pod taktovku věhlastní módní návrháři a je pouze otázka času, kdy se do pracovního shonu opět vrátí.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy