Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Uhrančivá Denisa Spergerová dobývá svět krásy z hotelu: Podmínky v Thajsku jsou neúprosné

Zdroj: Se souhlasem D. Spergerové
+ Dalších 5 fotografií
hrdé Česko
Letošní rok na prestižní světové soutěži Miss Grand International reprezentuje loňská vítězka MISS CZECH REPUBLIC Denisa Spergerová (20), která je aktuálně studentkou oboru mediálního marketingu. Denisa musela nahradit v reprezentaci Barboru Aglerovou, jež se kvůli zdravotním komplikacím nemohla účastnit. Co Denisu na soutěži čeká? Jak probíhá karanténa v Thajsku? Je soutěž skutečně jen o rivalitě? To a více detailů prozradila zakladatelka a ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko.

Povinná karanténa

"Věříme, že díky loňské účasti a reprezentaci na největší soutěži světa Miss World byla nejvhodnější kandidátkou, která dostala druhou možnost utkat se o světovou korunku krásy.

Denisa odletěla do Thajska, Bangkoku 27. února. Po příletu musela nastoupit do 14denní karantény. 15. den soutěže už budou všechny delegátky z celého světa mít oficiální představení všech zemí a setkají se tak poprvé osobně, po ukončení karantény," prozradila Taťána Makarenko (31), jež je zakladatelka a ředitelka soutěže krásy MISS CZECH REPUBLIC

Co Denisu na světové soutěži čeká?

Denisu čeká více oficiálních večerů, kde se diváci a fanoušci mohou těšit na soutěž Best in swimsuit, což je soutěž o nejlepší postavu, catwalk a celkový projev v bikinách.

"Dále je také v plánu soutěž o nejlepší národní kostým a těsně před finále také Preliminary, což je takové malé finále a předvýběr užšího kola delegátek. Samotné finále se uskuteční 27. 3. a my věříme a doufáme, že se Denisa dostane daleko a český národ na ni bude hrdý."

Světové soutěže nejsou pouze o rivalitě

Během pobytu v Thajsku mají všechny dívky i kromě doprovodných soutěží naplánované i výlety a poznávání Thajska. Kulturní památky, národní kuchyně a zvyklosti. "Soutěž Miss Grand International si dává záležet na tom, aby všechny dívky měly ze soutěže celoživotní zážitek, a proto i mě se velmi líbí tato soutěž. Není to jen o rivalitě, ale hlavně o zážitcích."

Věříme, že Denisa přiveze domů úspěch, stejně tak jako v roce 2017 z této soutěže Nikola Uhlířová, která skončila v Top 5, a to je velký úspěch.

Související články

Další články