Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Uhodnete, která slavná zpěvačka ukázala do objektivu svůj zadeček k nakousnutí?

Zdroj: archiv
Je vidět, že u některých zpěvaček na věku či počtu dětí nezáleží! V kondici se dá udržovat, i když jste vytížená mamina. Slavná milfka Fergie se nebála svůj zadeček vyšpulit do kamery a potom jej ještě poslat na Instagram fanouškům. Pokud to má být reklama, tak na nás tedy zafungovala.

Za tenhle zadek by se nemusela stydět kdejaká dvacítka! Fergie (41) je ale o trochu víc a navíc už je z ní dávno mamina. Přesto jí nikde nic nepřetéká ani nepřebývá, naopak! Doslova radost pohledět!

Fergie si odskočila k focení od finálních příprav svého nového alba Double Duchess. To mělo vyjít začátkem tohoto roku, ale finální úpravy se trochu protáhly Fanoušci už vřou nedočkavostí a v komentářích to Fergie dávají pěkně najevo. Zpěvačka z připravovaného alba vydala zatím dva veleúspěšné singly Milf a Life goes on a svět se už nemůže dočkat, co bude dál!

Tímhle teaser postem si to u fanoušků sice trochu vyžehlila, ale vypadá to, že pokud své album už konečně nevydá, fanoušci ji ukřižují pro výstrahu ostatním. A to by v případě tohoto zadečku byla velká škoda

Související články

Další články