Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Uhodnete, která slavná hvězda se stala nejpřitažlivější ženou planety?

Slavná herečka na sebe může být pyšná – je krásná, úspěšná a má
tělo jako bohyně.
Zdroj: Profimedia.cz

Tahle holka prostě hýbe světem! Slavná americká herečka byla před sedmi lety zvolena časopisem Esquire za Nejpřitažlivější ženu světa a teď, v roce 2013, je hvězdou, která si pomyslnou korunu krásy může nasadit i podruhé. A o kom je řeč? No přeci o sexy Scarlett Johansson.

Osmadvacetiletá herečka, která se v poslední době na veřejnosti příliš neobjevuje, se nedávno zasnoubila s bývalým francouzským novinářem Romainem Dauriacem. Po rozvodu s hercem Ryanem Reynoldsem to bude její druhé manželství.

A čím tahle kost všechny tak přitahuje? Podle slov těch, kteří ji znají, má nepopsatelné kouzlo, dokonalou postavu a neobyčejnou tvář. To vše se snoubí s její inteligencí a smyslem pro humor. To zní jako popis perfektní ženy, co říkáte?

Nezbyde nám než věřit, že redakce výše zmíněného časopisu není zmanipulovaná a volila opravdu dle odpovídajících parametrů. Sama Scarlett si totiž údajně nepřijde vůbec atraktivní, a i když ji zvolení těší, nepřikládá tomu žádnou důležitost. Na prvním místě je pro ni to, jak na diváka působí jako herečka. Hm, chytrá děvčica.

Související články

Další články