Tahle holka prostě hýbe světem! Slavná americká herečka byla před sedmi lety zvolena časopisem Esquire za Nejpřitažlivější ženu světa a teď, v roce 2013, je hvězdou, která si pomyslnou korunu krásy může nasadit i podruhé. A o kom je řeč? No přeci o sexy Scarlett Johansson.

Osmadvacetiletá herečka, která se v poslední době na veřejnosti příliš neobjevuje, se nedávno zasnoubila s bývalým francouzským novinářem Romainem Dauriacem. Po rozvodu s hercem Ryanem Reynoldsem to bude její druhé manželství.

A čím tahle kost všechny tak přitahuje? Podle slov těch, kteří ji znají, má nepopsatelné kouzlo, dokonalou postavu a neobyčejnou tvář. To vše se snoubí s její inteligencí a smyslem pro humor. To zní jako popis perfektní ženy, co říkáte?

Nezbyde nám než věřit, že redakce výše zmíněného časopisu není zmanipulovaná a volila opravdu dle odpovídajících parametrů. Sama Scarlett si totiž údajně nepřijde vůbec atraktivní, a i když ji zvolení těší, nepřikládá tomu žádnou důležitost. Na prvním místě je pro ni to, jak na diváka působí jako herečka. Hm, chytrá děvčica.