Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Uhodnete, která Robinsonka předvedla svá velká prsa? Štve mě, že je má Terry větší

Obě holky vypadají perfektně.
+ Dalších 58 fotografií
Minulý týden se odehrála party Robinsonova ostrova 2. Dorazila spoustu účastníku z druhé řady, ale na rozdivočené akci se ukázalo i několik Robinsonů z první série. Objevila se i jedna Robinsonka z první řady, která si na sebe vzala sexy oblečení, nebála se ukázat prsa a vtipně komentovala ňadra své kolegyně.

Party Robinsonova ostrova 2 byla jak jinak než divoká. Sešlo se na ní poměrně hodně Robinsonů a všichni se náramně bavili, pili a trpělivě e fotili se svými fanoušky. Na akci dorazila i hrstka soutěžících z první řady a samozřejmě, že mezi nimi nesměla chybět Nika Doné.

O té je až doposud slyšet nejvíc ze všech účastníků. Možná to bude i tím, že Nika to má v hlavě srovnané a když se někde objeví, tak je jí tam plno a jen tak ji nepřehlédnete. Niku si hodně lidí zapamatovalo díky její vyholené hlavě a proříznuté puse.

Možná proto má plno fanoušků , kteří ji podporují a také těch, jež jí nemohou přijít na jméno. Půvabná Robinsonka byla v dobré náladě a dělala si ze sebe srandu. Ukázala na kameru svůj bujný dekolt a zavtipkovala na jeho adresu.

„No, tak já ukážu ty svoje prsa. Ale stejně, ta Terry z druhé série je má větší,“ vtipně poznamenala. Nika si jednoduše dokáže za všech okolností dělat srandu nejen sama ze sebe, ale i z druhých. Obě dvě holky, jak Tereza Dušková, tak Nika Doné jsou jednoznačně nejvíc obletované Robinsonky.

Mohlo by vás zajímat

Další články