Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Uhodnete, která Robinsonka předvedla svá velká prsa? Štve mě, že je má Terry větší

Obě holky vypadají perfektně.
+ Dalších 58 fotografií
Minulý týden se odehrála party Robinsonova ostrova 2. Dorazila spoustu účastníku z druhé řady, ale na rozdivočené akci se ukázalo i několik Robinsonů z první série. Objevila se i jedna Robinsonka z první řady, která si na sebe vzala sexy oblečení, nebála se ukázat prsa a vtipně komentovala ňadra své kolegyně.

Party Robinsonova ostrova 2 byla jak jinak než divoká. Sešlo se na ní poměrně hodně Robinsonů a všichni se náramně bavili, pili a trpělivě e fotili se svými fanoušky. Na akci dorazila i hrstka soutěžících z první řady a samozřejmě, že mezi nimi nesměla chybět Nika Doné.

O té je až doposud slyšet nejvíc ze všech účastníků. Možná to bude i tím, že Nika to má v hlavě srovnané a když se někde objeví, tak je jí tam plno a jen tak ji nepřehlédnete. Niku si hodně lidí zapamatovalo díky její vyholené hlavě a proříznuté puse.

Možná proto má plno fanoušků , kteří ji podporují a také těch, jež jí nemohou přijít na jméno. Půvabná Robinsonka byla v dobré náladě a dělala si ze sebe srandu. Ukázala na kameru svůj bujný dekolt a zavtipkovala na jeho adresu.

„No, tak já ukážu ty svoje prsa. Ale stejně, ta Terry z druhé série je má větší,“ vtipně poznamenala. Nika si jednoduše dokáže za všech okolností dělat srandu nejen sama ze sebe, ale i z druhých. Obě dvě holky, jak Tereza Dušková, tak Nika Doné jsou jednoznačně nejvíc obletované Robinsonky.

Mohlo by vás zajímat

Další články