Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Uhodnete, která oscarová herečka položila fotografům na kapotu auta psí hovínko?

Jasné řešení situace.

Kdybychom chtěli být filozoficky moudří, můžeme říci, že fotografové a paparazzi jsou pro celebrity totéž, co jsou pro normální lidi psí výkaly na chodníku. Kam šlápnou, tam jsou a nejde se jich zbavit, spíš naopak, je jich čím dál více. Anne Hathaway si prostě jednoho dne řekla dost a rozhodla se bulvárním hyenám ukázat, co si o nich doopravdy myslí.

Když venčila svého pejska a neodbytní pronásledovatelé jí nechtěli dát pokoj, vzala prostě jeden jeho dáreček do sáčku a fotografům ho položila za stěrače. Stala se tak takovou americkou verzí v Čechách jeden čas proslulého SuperVáclava, který se dostal do povědomí lidí díky videu, kde rozmazává psí výkal jednomu nepořádnému páníčkovi po zádech.

Anne samozřejmě svým hrdinským činem nedosáhla ničeho jiného než toho, že paparazzi to všechno nafotili a napsali o tom článek. Zajímavá inspirace pro všechny majitele psů, co třeba chtějí někoho potrestat za špatné parkování.

Mohlo by vás zajímat

Další články