Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Uhodnete, kdo na tenhle luxusní materiál sbalil o 15 let mladšího zajíce?

Zrcadlo, zrcadlo, řekni, kdo má v zemi zdejší prdelku nejkrásnější?!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 17 fotografií
Ano, je to nejstarší Kardashianka, která světu opět vystavila své luxusní pozadí! Přesto, že jí pomalu táhne na čtyřicet a má tři děti, vypadá pořád jako bohyně! V Cannes se dokonce vystavila se svým novým zajdou, který je o celých 15 let mladší než ona, poznali byste ten věkový rozdíl?

Když před nedávnem Kim Kardashian ukázala obří pozadí s celulitidou, svět na Kardashianky trochu zanevřel. Kourtney téhle familii ale napravuje reputaci! I když má tři děti a záletného manžela, dřepovat evidentně stíhá také.

Jako většina celebrit vyrazila do Cannes, aby se vystavila světu! Co ale nikdo nečekal, je, že se tam vystaví se svou novou hračkou, kterou je boxer Younes Bendjima! S Alžířanem začala randit už v říjnu, ale jejich vztah je tak trochu na houpačce. Respektive to spíš vypadá, že chlapec přiběhne, když je potřeba.

V Cannes se s ním ukázala pravděpodobně hlavně proto, aby svému odloučenému manželovi Scottu Disickovi vrátila jeho vystavování s mladičkou Bellou Thorne. S Disickem jsou od sebe na střídačku už hodně dlouho a může za to především jeho údajná závislost na sexu. On sám totiž tvrdí, že je nemocen a nemůže se ovládat.

Podle nás asi nebude úplně v pořádku, pokud matku svých dětí, která má takovéhle výstavní pozadí, vymění za cokoliv jiného. Kourtney, jsme s tebou!

Související články

Další články