Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Uhodnete, co je tohle? Je to jako z pohádky a stálo to miliony. A budete to závidět!

Takhle to bude vypadat, když se budete vdávat v Dubaji.
+ Další 2 fotografie

Víte snad, jak se to říká: Čím honosnější, větší a přehnanější svatba, tím rychleji následuje rozvod. Nějak si proto nedovedeme představit, co následovalo po tomhle.

To se snad ti dva museli rozvést druhý den ráno ještě před snídaní.

Arabská Dubaj zažila doslova svatbu jako z pohádky, viděli jsme toho hodně, ale tohle jsme neviděli ještě nikdy. A vsadíme se, že to neviděly ani hollywoodské celebrity, které mají milionů na rozdávání a pak svoje hostiny prodávají za těžkou vatáž slavným magazínům.

Designérka Lateefa bint Maktoum dostala za úkol vyzdobit jeden z nejluxusnějších emirátských paláců pro svatbu, na kterou nikdo, a hlavně nevěsta se ženichem, nezapomene.

Musíme říct, že interiér je tak dokonalý, že dokonalejší už to být nemohlo. Lateefa vytvořila iluzi nebe podle vizí, které na ni přišly během lucidního snění. Což je bdělý spánek a mnoho důležitých věcí vzniklo právě díky němu.

Na výzdobu padlo více než 65 tisíc Swarovského křišťálů, čtyři tisíce papírových jeřábů a nepočítaně řezaných květin. Nezbývá než doufat, že za takovou raketu bude manželství žít déle než růže na svatebním stole.

Mohlo by vás zajímat

Další články