Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Uhodnete, čí je to zadeček? Patří mezi nejobdivovanější části nositelky a už několikrát ho v médiích vyretušovali k nepoznání

Čí je to zadeček?
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Už několik let si největší hvězdy nechávají pojistit jednotlivé části svého těla na astronomické částky. Není divu, patří mezi jejich chloubu a právě díky tvarům, na které jsou slavní pyšní, se různé firmy předhánějí, aby právě s nimi dotyčná celebrita uzavřela zajímavý kontrakt.

Nejinak je tomu i u zpěvačky Beyoncé (31), kterou pro její křivky obdivují miliony lidí na celém světě. Jenže právě tato kakaová zpěvačka se už několikrát rozčílila, když její tělo někdo ve Photoshopu upravil tak, že veškeré její ženské tvary zmizely. Jednou to byl známý módní řetězec, podruhé zase návrhář Roberto Cavalli, který fotku s extrémně vyhublým a graficky upraveným tělem zpěvačky vystavil na sociální síti.

Beyoncé sama přiznala, že po porodu dcery Blue Ivy se dala na přísnou dietu, do které ji tlačil její tým, který už měl pro ni připraveno několik zakázek na focení pro prestižní magazíny.

Související články

Další články