Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Uhodnete, čí dcerou je tahle roztomilá holčička? Jejího slavného otce zbožňují ženy po celém světě

Slavnému tátovi se opravdu hodně podobá!
+ Dalších 8 fotografií
Když plodí naši slavní idolové potomky, mnohá srdce nad tím roztají. Obzvlášť když se jedná o takhle roztomilou holčičku, která jakoby svému slavnému taťkovi z oka vypadla!

Řeč není o nikom jiném než o malé Everly Tatum, dceři sexy Magic Mika Channinga Tatuma a Jenny Dewan. Aby také nebyla takhle roztomilá, má být po kom. Oba její rodiče patří mezi nejkrásnější lidi planety!

Slavný pár k sobě opravdu sedí, všichni si vzpomeneme na jejich taneční role ve filmu Step up, kde si spolu poprvé zahráli pár. Od těch dob je jasné, že k sobě tihle dva prostě patří a jejich malá dcerka je toho zářným důkazem. Ani jeden z rodičů svou dcerku na sociálních sítích příliš nevystavuje, o to víc pak koukáme, jak moc vyrostla.

Everly svou mamku doprovází na každém kroku, třeba i do natáčecích studií. Možná z ní jednou také bude slavná herečka a tanečnice. Její rodiče jsou rozhodně skvělými vzory.

Mohlo by vás zajímat

Další články