Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Uhněte, já jsem ministr! Člen vlády vzal auto a předběhl všechny, kteří se klaní Gottovi

+ Dalších 12 fotografií
Já čekat nebudu, já jsem ministr. Tak nějak uvažoval šéf dopravy Vladimír Kremlík. Využil služební vůz a předběhl všechny lidi, kteří se chtějí na Žofíně poklonit památce zesnulého zpěváka Karla Gotta. Kremlíka za předbíhání ve frontě už ostře pokáral premiér Andrej Babiš.

Už od čtvrtečního večera se před palácem Žofín začali scházet Gottovi první fanoušci.

Zdálo se, že kdo dříve přijde, ten dříve bude u rakve. Ministr dopravy Kremlík si ale řekl, že pro něj pravidla neplatí. Vzal služební vůz a najel přímo na Slovanský ostrov. „Ministrovi to vysvětlím, že takhle se chovat nemůže,“ uvedl pro MF Dnes naštvaný premiér Babiš.

„Moc jsem si přál vyjádřit Karlu Gottovi úctu. Jeho písničky jsem poslouchal od dětství a mám je hrozně rád. Uznávám ale, že předběhnout čekající lidi kvůli nabitému programu bylo nevhodné a omlouvám se za to,“ uvedl později Kremlík.

Na místě panuje i nespokojenost

Drtivá většina fanoušků je s organizací posledního rozloučení spokojená. Ale najdou se i kritické hlasy. Nespokojenost panuje i co se týká nedostatku WC. I když je na místě několik mobilních toalet, na takový počet fanoušků je to málo a problém samozřejmě vzniká i tehdy, když si na WC nedej bože někdo odskočí. Automaticky tak přichází o místo ve frontě, které se důkladně vystál.

ROZLOUČENÍ S KARLEM GOTTEM SLEDUJEME MINUTU PO MINUTĚ ZDE

Související články

Další články