Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Uhlová, Šabatová, Horáková: Tahle rodina bojuje proti všem! Teď hoří spor s Babišem!

Saša Uhlová, Anna Šabatová a Monika Horáková patří do jedné rodiny.
Zdroj: Facebook.com, profimedia.cz
Anna Šabatová z pozice ombudsmanky provokovala realitní kanceláře. Její snacha Monika Horáková se zapojila do šátkové kauzy a hájila somálskou občanku, která žalovala pražskou školu kvůli hidžábu. Šabatové dcera Saša Uhlová se nyní zase pustila do Babiše, že málo platí své zaměstnance. Babiš se ale brání a tvrdí, že Uhlová lže.

Anna Šabatová z pozice ombudsmanky provokovala realitní kanceláře. Její snacha Monika Horáková se zapojila do šátkové kauzy a hájila somálskou občanku, která žalovala pražskou školu kvůli hidžábu. Šabatové dcera Saša Uhlová se nyní zase pustila do Babiše, že málo platí své zaměstnance. Babiš se ale brání a tvrdí, že Uhlová lže.

Rodina ombudsmanky Anny Šabatové je politicky hodně aktivní. Její snacha Monika Horáková například hájila právo, aby se v Česku mohl nosit tradiční islámský oděv. K soudu přišla v šátku a naštvala tak každého, kdo si myslí, že hidžáb do českých škol prostě nepatří – psali jsme zde.

Provokace baví také ombudsmanku Annu Šabatovou. Ta proslula tím, že požádala Romky, aby volaly do realitních kanceláří a chtěly si pronajmout byt. Když realitka odmítla, Šabatová po ní tvrdě šla. Více o celém případu najdete ZDE.

Politicky aktivní je také Šabatové dcera Saša Uhlová. Ta nedávno natočila dokument Hrdinové socialisté práce. V dokumentu tvrdí, že Babiš špatně platí dělníky v závodu Vodňanské kuře. Uhlová zveřejnila, že za 114 hodin práce dostala 9 608 korun. Babiš Uhlovou označil za lhářku. Podle něj toto není plat za celý měsíc. Kdyby Uhlová pracovala celý měsíc, dostala by mzdu asi 19 600 korun, uvedl Babiš. „Paní Uhlová lhala. Je to jenom součástí kampaně proti mně, pracovní podmínky jsou v podniku naprosto v pořádku,“ uvedl Babiš pro portál info.cz.

Související články

Další články