Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Úhel bude držet s vnoučaty! Franta ze seriálu Most! je dědečkem

Ve snímku Nikdy nejsme sami si zahrál i vedle Karla Rodena a Lenky Vlasákové.
Zdroj: čsfd
+ Dalších 10 fotografií
Zdeněk Godla
Zdeněk Godla, kterého si lidé nejvíce pamatují jako Frantu ze seriálu Most!, se na sociálních sítích pochlubil radostnou novinkou. Ve svých 45 letech se podruhé během tří měsíců stal dědečkem. Fotku vnoučátka doplnil o spoustu emotikonů se srdíčky a nadšení z něj jen sálá.

Hvězda seriálů Most! a Ordinace v růžové zahradě se stala dědečkem. Nadšený Zdeněk Godla se rozhodl radostnou novinku sdílet s fanoušky na sociální síti. Není to přitom poprvé, co se letos raduje z nového člena rodiny.

Nadšený Godla se stal dědečkem už koncem června, a na světě tak nyní přivítal druhé vnoučátko během necelých tří měsíců. Jeho rodina si nyní užívá čas strávený hned se dvěma malými dětmi a raduje se z přírůstků.

V červnu se Zdeněk pochlubil hned několika roztomilými snímky a videi malé Elenky, která mu dělá velkou radost. O tom, zda je novorozené vnoučátko holčička či chlapeček a jaké mu rodiče vybrali jméno, zatím nepromluvil.

Dobrý rok Zdeňka Godly

Zdeněk Godla nyní kromě úspěchů v rodině slaví i úspěchy v kariéře. V seriálu Ordinace v růžové zahradě se mu daří a nedávno měl premiéru film Štěstí je krásná věc, ve kterém si zahrál a který od diváků sklízí především pozitivní hodnocení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy