Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Uhádnete, které kočičce z Miss patří tahle prdelka? Sportovci ji milují!

Čípak je to prdelka k nakousnutí?
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Stala se jednou z nejkrásnějších dívek roku 2005 a hned se kolem ní začali slétat různí sportovci. Nejednomu modelka prý neodolala a dodnes se to s ní táhne. Ale dnes špatnou pověst fotbalové a hokejové Lidušky hodila za hlavu a věnuje se módnímu blogu.

Ano, tahle vypracovaná zadnička nepatří nikomu jinému než modelce Michaele Štoudkové (29). Ta na své postavě každý den tvrdě maká a dřina se rozhodně vyplácí. Má lepší postavu než v dobách Miss.

Až je s podivem, že i přes svou krásu má stále smůlu na chlapy. Možná za to mohl i fakt, že Míša měla pletky s více sportovci a bohužel se to rozkřiklo a nálepka „veselé holky“ jí zůstala.

Ale to už Míša hodila za hlavu, věnuje se nejen sportu, ale i módě, o které píše blog, kam se nebojí umístit i trošku lechtivé fotečky. A proč taky ne. Nemá se za co stydět, když se vyfotí jen v titěrných kalhotkách a podprsence. Moc dobře ví, jak na sebe (hlavně muže) upozornit.

Za nevinnou tvářičkou anděla se totiž určitě skrývá pořádný ďáblík, který už ví, co od života chce a jak toho dosáhnout.

Související články

Další články