Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Uhádnete, která krásná semifinalistka SuperStar se ukázala jen v bikinách?

Poznáte, která semifinalistka má tuto luxusní postavičku?
Zdroj: TV Nova
Kdyby se soutěžilo podle krásy a sexy křivek, tak to dávno má tato půvabná semifinalistka v kapse. Svou ladnou postavu předvedla v televizi v plavkách a hned se všichni chlapci začali o tuto půvabnou dívku zajímat. Už víte, kdo je tahle kočička, co prodává pizzu, umí i skvěle zpívat a hrát na kytaru?

Když začne zpívat, tak je to lahoda pro uši, ale když se začne svlékat, tak je to teprve mazec. Řeč je o mladé pizzařce, která se vlastně v SuperStar ocitla omylem, když na soutěž donesla pizzu. A teď je jednou z favoritek celého klání.

Jenže fanoušky neohromila jenom hlasem. Když se v televizi svlékla do bikin, tak převážně mužská část přestala dýchat. Ploché bříško, pevná prsa a sexy stehýnka. To by mohla Karolíně Přibylové závidět nejedna modelka.

Hned teď z fleku by mohla předvádět spodní prádlo. Ale teď v nejbližší době se spíš dočkáme pěveckého představení než přehlídky jejich dokonalých křivek. I když… Třeba svůj výkon předvede v bikinách.

Ale nechceme vás mystifikovat. Radši se sami přesvědčte, co vše Karolína v neděli v přímém přenosu ukáže. Bude to asi dosti zajímavé.

Související články

Další články