Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Uhádnete, co je tohle za kočičku? Tahle vítězka jedné televizní show může konkurovat modelkám

Uhádnete, co je tohle za kočičku? Tahle vítězka jedné televizní show může konkurovat modelkám
Zdroj: Facebook.com
+ Další 3 fotografie
Pamatujete si ještě na Talentmanii, kterou vysílala televize Nova? Sice nepokořila Česko Slovensko má talent, ale přece jen ta soutěž "vyprodukovala" jednu hodně výraznou umělkyni, která se za těch pět let změnila k nepoznání. Od operního zpěvu by mohla rovnou na módní molo.

Stala se nejmladší výherkyní talentové soutěže u nás a přišla si na pořádný balík. Svým andělským hlasem totálně odrovnala porotu a stala se jasnou favoritkou. Předpovídala se jí famózní budoucnost. Ano, samozřejmě je řeč o tehdy dvanáctileté holčičce Patricii Janečkové (17), která přišla, zazpívala a vyhrála 4 miliony korun.

Jenže pak jakoby se pod ní propadla zem a nikde o talentované holčičce nebylo vidu ani slechu. Jenže naštěstí se Patricia neztratila, studuje operní zpěv a vyrostla z ní obrovská kočka.

Vůbec nevypadá jako operní diva, které jsou většinou oplácané se širokým hrudníkem. Stále si drží drobnou postavu a svou nevinnou tvářičkou dostane do kolen snad každého. Tohle opravdu není typická puberťačka, která by běhala za kluky a opíjela se na diskotékách do němoty.

Jde si tvrdě za svým cílem, maká na sobě, a když o sobě nedá vědět svým fenomenálním hlasem, tak i samotný pohled na ni má blahodárné účinky.

Související články

Další články