Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Uhádnete, co je na fotce? Z těchto snímků se vám zamotá hlava!

Zdroj: Facebook
+ Další fotografie

Vypadá to jako dílek stavebnice nebo divný mikročip, ale jste úplně vedle. Pokud potřebujete kolem sebe kousek místa a bez trávy nebo stromu u domu dostáváte tik do oka, pak se nikdy nestěhujte do Hongkongu.

Tahle divná věc totiž není nic jiného než jedno panelové sídliště se stovkami, tisícovkami bytů. Přímo králíkáren. V Hongkongu je strašně moc lidí a ti se nemají kam vejít, tohle je tedy jedno z reálných řešení, jak zajistit všem střechu nad hlavou.

Nikde ani troška zeleně. Všude jen panely a tisíce sousedů v mrňavých bytech a v domech dosahujících závratné výše. Pohled na tuhle panelovou příšernost vyvolává závratě. A pokud po večerech kňouráte, že máte v domě moc sousedů, byt na špatnou stranu, v zimě je tam zima a v létě vedro, vadí vám hluk z ulice, nemáte kde parkovat a do parku to máte víc jak půl kilometru, tak si vždycky vzpomeňte na to, že na světě jsou i lidé, kteří bydlí mnohem, mnohem hůř. A teď nemyslíme prosté chudinské slumy a chýše, ale řádně placené byty schopných a pracujících občanů.

Související články

Další články