Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Ufňukaný MasterChef: Na účet Pavlíny se pobavila i porota, kvůli kosti v rybě málem omdlela

Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
kritika
Středeční MasterChef byl opět velice napínavý. Šestnáct soutěžících, kteří se probojovali k vysněné zástěře se svým jménem, museli porotu přesvědčit, že právě oni si postup v minulých kolech zasloužili. První výzva se týkala pokrmu spojeného s osobním příběhem. Při hodnocení jídel si porota soutěžící vychutnávala. Málem infarktový stav prožila Pavlína, která je svou hysterií v soutěži už známá.

Pavlína Lubojatzky našla pod poklopem své fotky ve svatebních šatech. Snímky dělil zhruba rok, na jednom byla Pavlína o dvacet kilo těžší. V rámci vzpomínky na období hubnutí se Pavlíně vybavil recept, ve kterém figurovala ryba.

Porota Pavlínu vydusila

Když svůj pokrm přinesla porotě, ani jeden z nich se vlídně netvářil. Jan Punčochář dokonce naznačil, že vytahuje z pusy kost. To Pavlína málem omdlela, jelikož si na vykosťování filetu dala hodně záležet. Po pár sekundách ale zjistila, že se jednalo o žert. Pavlína je v soutěži proslulá svým hysterickým chováním, které diváci na internetu hodně negativně komentují.

Podle nich je Pavlína ufňukaná. "Ta se probrečí až do finále. Šla tam s jasným cílem vyhrát no a slzičky přece na porotu zabírají," napsala na Facebook uživatelka Marta. "Tahle ženská mi je tak strašně nesympatická už od první minuty," vyjádřila se o Pavlíně další z komentujících.

Kritika diváků

Divákům MasterChefa nevadí jen Pavlínina ufňukanost, ale i podle některých přehnaný afekt. Sama Pavlína se od začátku netají tím, že pro výhru udělá úplně všechno. "Ona je švihlá.

Vybodla se na práci, o domácnost se nestará, živí ji manžel a má být na ni přece pyšný, ne?," nebere si servítky komentující Zuzana.

Druhá výzva se Pavlíně nepovedla už vůbec. Sladké knedlíky s mangem a maracujovou omáčkou porotu příliš nenadchly. Nápad to byl podle Přemka Forejta skvělý, ale Pavlína ho nedotáhla do konce.

Jak se účast Pavlíny v soutěži líbí vám?

Související články

Další články