Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ufňukánek Jan Nic po skončení The Voice: Napadl Pepu Vojtka!

Zdroj: youtube
+ Další 2 fotografie
The Voice
Desáté kolo pěvecké soutěže The Voice Československo bylo plné emocí. Kouč Pepa Vojtek měl dávat K.O. zpěvákům ze své stáje, domů poslal dva účastníky. Jeden z nich byl Jan Nic, ten však vyhazov nezvládl a v diskuzích na sociální síti se do Pepy Vojtka nekompromisně naváží.

Pěvecká show The Voice nabírá na obrátkách. Už po třetí se rozdávali K.O. a tentokrát byly v hlavní roli svěřenci kouče Pepy Vojtka. Rocker poslal domů dva z nich a oproti jiným účastníkům z předchozích kol, se u nich rozpoutaly bouřlivé diskuze.

První odpadlík Jan Nic se s vyhazovem evidentně nechce srovnat a na Facebooku se vyjadřuje k Pepovi Vojtkovi, na kterém nezůstává nit suchá. Jan Nic, který vystupuje pod jménem Jan Neuvirth si stěžuje na to, že byl do písně odThe Animal The House of the Rising Sun natlačen a že on sám chtěl zpívat česky.

„Jsem citlivý jako Kali, jsem písničkář jako Jana, jsem showman jako Vojta a srdcem rocker jako Pepa. Hlasem a kytarou jsem zvolil Pepu – to nejhorší,“ komentuje svůj výběr kouče, podle kterého by se evidentně lépe cítil u jednoho ze tří zbývajících.

Ani jeden z nich však Honzův výkon neopěvovali. Jana Kirschner házela kyselé obličeje a ani Kali nebo Vojta Dyk (33) nebyly z jeho vystoupení nadšení.

Jan Nic se obhajuje a svoji chybu ne a ne přiznat. Lidé se v diskuzi Pepy Vojtka (53) zastávají a v jeho rozhodnutí ho podporují, najdou se i tací, kteří s ním nesouhlasí, nicméně Jan Nic přichází s ještě větším kalibrem a tím je sebelítost.

„Prostě život se se mnou nemazlí. Nemám rodinu ani opravdové přátele. Musím vypadat drsně abych přežil ale přitom mě rozbrečí všechno. Chybí mi objetí od dětství. Neubližuje a nechci aby mi někdo ubližoval,“ napsal Jan v diskuzi.

Ostatním tedy nezbývá nic jiného než ho opravdu litovat.

Související články

Další články