Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Ufňukaná Pavlína z MasterChefa: Když manžel sní, co jsem nepovolila, čerti mě berou

Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
MasterChef
Ufňukaná Pavlína z kulinářského pořadu MasterChef Česko zase skóruje. Tentokrát všechny zarazila rozhovorem o sociálních sítích. Zdá se, že úspěšnost nafoceného jídla jí je přednější než blaho manžela. Nejen že pro výhru v soutěži je ochotná udělat vše, ale i pro fotku na Instagram toho zvládne dost obětovat.

V kulinářské soutěži MasterChef Česko začíná přituhovat. Soutěžící mají za sebou už první dvě výzvy a o titul bojuje už jenom 16 amatérských kuchařů. Někteří jsou ochotni pro výhru obětovat vše. Mezi nimi je i Pavlína Lubojatzky, která si od diváků vysloužila přezdívky jako ufňukánek nebo hysterka.

Má jasné priority

Divákům se vryla do paměti jako jedna z nejvíce nesympatických soutěžících. Hned na začátku soutěže se nechala slyšet, že pro výhru udělá vše. Aby se mohla účastnit soutěže, dokonce opustila svojí práci. Chce vyhrát, aby na ni byl manžel hrdý.

Jenže vyhrát v soutěži není zdaleka jedinou věcí, které přikládá větší hodnotu, než by měla. Hodně si potrpí na kvalitní fotky jídla. "Často fotím svoje jídlo. S manželem uvaříme nějaké jídlo a potom uděláme celý layout na podložce, nastajluju květiny a všechno musí být perfektní. Pak tam dáme pokrmy, vyfotíme to, upravíme to a dáme to na Instagram i s receptem," vysvětlovala Pavlína.

Instagram je víc než manžel

Jak se zdá, Pavlína má opravdu velkou zálibu v sociálních sítích. Dokonce si vymyslela vlastní hashtag. "Můj nejčastější hashtag je rovnovážím. Ten jsem vymyslela sama s manželem. A je to o tom, že člověk musí žít v rovnováze, jako ve stravě, v pohybu a musí mít také rovnováhu v hlavě," chlubila se Pavlína.

Ovšem když jde o fotky na Instagram, jako by šlo o život. Pavlína si na focení jídla dává opravdu záležet. Dokonce by se dalo říci, že kvalitní fotky upřednostňuje před spokojeností manžela. Patří totiž mezi ty lidi, kteří jídlo musí za každou cenu vyfotit, i když ten druhý umírá hlady.

"Chraň ruka páně mýho manžela, jestli něco třeba ukousne dřív, než to stihnu vyfotit. To mě normálně čerti berou. Nebo takový to, když uděláme jídlo a máme prostě dvě půlky a on si vezme tu hezčí. Ale ta hezčí přece musí být na to focení a on to mezitím stihne sníst a já pak fotím to horší...to je pak hodně špatný," postěžovala si hysterická Pavlína.

A jak to máte vy? Jste na tom podobně jako Pavlína a také musíte jídlo nejdřív nutně vyfotit a až pak jíst?

Související články

Další články