Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Ufňukaná Pavlína z MasterChefa: Co dnes vlastně dělá neoblíbená soutěžící

Pavlína z MasterChefa: Co dnes dělá neoblíbená soutěžící
Zdroj: Se souhlasem Pavlíny Lubojatzky
+ Další fotografie
kuchařská show

Pátá řada kuchařské soutěže MasterChef je u konce, zvítězila Besky. Mnoho diváků si však pamatujezejména účastnici té předchozí - Pavlínu Lubojatzky (27). Svébytná soutěžící mnoho lidí iritovala svým emotivním přístupem. Dnes je spokojená a s manželem vydala společnou kuchařku.

Další, už pátá řada oblíbené kuchařské televizní show MasterChef Česko je za námi. Někteří soutěžící zmizí z povědomí jako pára nad hrnem, někteří však v paměti zůstanou ještě dlouho. Platí to zcela jistě o Pavlíně Lubojatzky, která skončila na druhém místě v loňském ročníku MasterChefa hned za vítězem Romanem Stašou. A zatímco právě Roman Staša nebo Pavel Berky se na finálovém večeru MasterChef 2021 objevili, Pavlína nápadně chyběla...

U diváků byla drobná blondýnka neoblíbená pro své emotivní vystupování. Častokrát během natáčení u ní propukl pláč nebo řev. To už je ale minulostí. Pavlína se stále věnuje vaření, spolu se svým manželem vydala tento podzim kuchařku svých receptů jménem Ulala. Tu navíc nabízí i formou boxů naplněných desítkou druhů surovin a vybavení potřebného k vaření včetně například formy na bábovku. Postupně také buduje svůj e-shop s kulinářskými produkty.

V televizi mě vykreslili jinou, než jaká jsem ve skutečnosti

"Jako rodina máme pocit, že došlo k velkému nedorozumění, jaká já jsem a jak to bylo zobrazené v televizi. Tohle jediné mě mrzí, jinak na samotné natáčení vzpomínám ráda. Pak ale srážka s realitou, jak to působilo, byla náročná," uvedla Pavlína pro Aha!

Pavlína zároveň nezahálí a stále vymýšlí nové věci. Nyní se tak pochlubila na sociálních sítích novou spižírnou. "Projekt SPIŽÍRNA U LUBOJATZKY byl na mém to-do listu pěkně dlouho. Proč vůbec spižírna? Protože v kuchyni už nemáme ani kousek místa, neměli jsme přehled v surovinách a před každým focením či natáčením jsme museli suroviny z originálních obalů přesypávat do různých mističek, aby to vypadalo hezky," vysvětlila důvod jejího založení.

Související články

Další články