Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Ufňukaná Meghan Markle si opět stěžuje: Rozeštvala bratry a rozzuřila celou Británii

Ufňukaná Meghan Markle si opět stěžuje: Rozeštvala bratry a rozzuřila celou Británii
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
konflikt
Meghan Markle (38) a princ Harry (35) se rozhodli přiblížit veřejnosti svůj život tím, že natočili dokument pro televizi ITV. Zatímco vévodkyně rozzuřila Británii tím, že si stěžovala na těžké mateřství pod drobnohledem veřejnosti, ukázalo se, že má na svědomí ještě něco - rozkmotření svého manžela s princem Williamem (37). Že vztahy mezi bratry opravdu skřípou potvrdil i sám Harry a královští experti tvrdí, že celá rodina včetně královny si dělá starosti kvůli tomu, jakým směrem se vévoda a vévodkyně ze Sussexu vydali.

Princ Harry jako by se po svatbě s Meghan Markle změnil k nepoznání. Zdánlivě silné pouto s jeho bratrem Williamem bylo po několika velkých konfliktech velmi oslabeno. Královský pár ze Sussexu dělá starosti nejen obyvatelům Británie, kteří jsou na Meghan přinejmenším naštvaní, ale i celé rodině. Na vině je velmi otevřený dokument pro televizi ITV, v němž oba upřímně promluvili o svém soukromí.

V první řadě to byla právě Meghan, kdo rozzuřil britský lid. Postěžovala si, že být matkou, kterou sleduje celý národ, je velmi náročné. Prý ji také štve, že lidé v jejím okolí se nezajímají o to, jestli je v pořádku. Když pak princ Harry přiznal, že vztahy mezi ním a princem Williamem ochladly, prý především kvůli tomu, že se oba vydali rozdílnými cestami, lidé si dali jedna a jedna dohromady. Z rozeštvání královských bratrů viní právě Meghan.

Nejsou to jen obyvatelé Británie, kterým se veřejné vystupování Meghan a Harryho přestalo líbit. Natočením otevřeného dokumentu se podle prince Williama dostali do nevýhodné pozice a podle královského experta Phila Dampiera si kvůli nim dělá starosti i samotná královna Alžběta II.. Královská rodina byla vždy vstřícná nejen k médiím, ale i k lidu, z této cesty však pár ze Sussexu sešel. Meghan je sledování ze strany britského lidu nepříjemné a Harry se pustil do médií.

Ačkoliv experti na královskou rodinu dříve viděli Meghan jako závan čerstvého vzduchu, nyní svůj názor změnili. Prý jako bývalá herečka musela počítat s tím, jakou pozornost na sebe příchodem mezi aristokraty strhne. Nechápou tedy, proč si stěžuje na to, že je středem zájmu britské veřejnosti, která se zajímá o každého člena královské rodiny. Meghan a Harry se tváří, že běžní lidé jsou nepřátelé a snaží se je poučovat o něčem, co sami nedělají správně. Je docela možné, že je čeká návštěva na královny koberečku.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy