Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Ufňukaná Jasmina Alagič nesnese kritiku: Vůbec nechápu, co dělám špatně!

Ufňukaná Jasmina Alagič nesnese kritiku: Vůbec nechápu, co dělám špatně!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 48 fotografií
Podivné
Když Jasmina Alagič (29) téměř před rokem vlezla do postele Rytmusovi (42), prý vůbec nečekala, co bude následovat. Moderátorka SuperStar 2018 do té doby patřila do škatulky podprůměrných hvězdiček. Ale stát bok po boku slovenskému rapperovi znamená velkou slávu. S tou se nedovede vypořádat dodnes, nesnese především kritiku, jak sama přiznala, a reaguje na ni jako přerostlé dítě!

Není snad nikdo, kdo nepostřehl, že Jasmina Alagič (29) má vážný problém. Nedávno se to projevilo v plné nahotě, fanoušci ji kritizovali za určitý druh fotek na Instagramu a snoubence Rytmuse (42) totálně bouchly saze!

Je však až s podivem, že jí pořád leží v žaludku období, kdy přidávala jednu zamilovanou fotku za druhou a všichni se jim posmívali. "Zpočátku mi to bylo líto. Hlavně proto, že jsem tomu nerozuměla. Co se stalo, že tě lidé začnou obviňovat a ukazovat na tebe prstem za něco, co vlastně vůbec není špatně?" svěřila Jasmina serveru idnes.cz.

"Patrik mi řekl, že jednoho dne se to otočí a ti lidé pochopí, že mezi námi je opravdu čistá láska. Sami se pak budou cítit zvláštně kvůli svým předchozím reakcím," přiznala, že v tomhle jsou s Rytmusem zajedno.

Těžko říct, zda se dá takový přístup k jiným názorům pokládat za správný. Vždyť nikdo není neomylný a soudě dle dosavadních zkušeností to pro Jasminu s Rytmusem platí dvojnásob. Občas není na škodu vyslechnout druhé, to by si měli uvědomit.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy