Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

UFC zápasník Procházka zrušil očekávaný duel s Gloverem Teixeirou. Důvodem jsou vážné zdravotní komplikace

Procházka se svým šampionským pásem.
Zdroj: eXtra.cz/Karen Mchitarjan
+ Další 2 fotografie
Zrušeno

Fanoušci UFC smutní. Zápasník Jiří Procházka se měl utkat v duelu a nastoupit proti brazilskému bijci Gloveru Teixeirovi, ovšem nakonec z toho nic nebude. Procházka si totiž vážně zranil rameno a titul polotěžké váhy musel uvolnit, jak sám informoval na Instagramu.

Očekávaný zápas se měl odehrát 10. prosince v Las Vegas, ovšem nakonec k němu nedojde. Jiří Procházka si těžce zranil rameno a nebude moci nastoupit v duelu proti Brazilci Gloveru Teixeirovi. Toto měl být jejich druhý zápas.

S velkým zklamáním musím oznámit, že na UFC 282 nebudu obhajovat svůj pás. Při dokončování přípravy na obhajobu titulového pásu v polotěžké divizi UFC jsem se na tréninku v Las Vegas zranil. Poranil jsem si rameno a je nezbytná operace, která mě odstaví minimálně na 6 měsíců,“ informoval Procházka na svém Instagramu.

Brzy se hodlá vrátit

UFC zápasník se ale nehodlá vzdát a pro titul šampiona si dojde hned, jak mu to lékaři dovolí.Půjdu si pro ten pás a získám ho nehledě na to, kdo ho bude aktuálně držet. Vždy bylo pro mě to nejdůležitější ukazovat ty nejlepší výkony a porovnávat sám sebe s těmi nejlepšími. Nechť se teď ten nejlepší ukáže, kdo tam je,“ doplnil ještě v příspěvku.

Fanoušci byli z této informace smutní, protože se jednalo o velmi očekávanou odvetu. První zápas se uskutečnil letos v červnu a v něm nakonec Procházka zvítězil. Bitvu tehdy živě vysílal iSport.

Podpora od přátel a kolegů

Pod oznámením na sociálních sítích se ihned začaly objevovat podporující komentáře. „Budeš brzy zpátky,“ napsal mu bijec Karlos Vémola. „Drž se kámo, jsi champ,“ okomentoval rapper Marpo. „Drž se, Juro,“ napsal Jiří Tkadlčík.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy