Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

UFC míří do Prahy: Pořádnou válku svedou borci z první desítky polotěžké váhy

Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
svět drsných
Nejslavnější MMA organizace už brzy postaví svoji klec v Praze, a to 23. února v O2 areně. Akce je hodně očekávanou záležitostí... Podle aktuálních informací se do oktagonu z Čechů zaručeně postaví Lucie Pudilová.

A kdo se v kleci ze slavných bojovníků představí? O2 arena se může těšit na pět kol mezi světovou čtyřkou v polotěžké váze Janem Blachowiczem a sedmým zápasníkem žebříčku Thiagem Santosem.

Součástí galavečera v Praze bude také souboj v těžké váze mezi Stefanem „Skyscraperem“ Struvem a Marcusem Rogeriem de Limou. Třicetiletý Nizozemec má na svém kontě 28 výher a 11 porážek, jeho soupeř z Brazílie má na kontě 16 vítězství a 5 porážek.

V hlavní bitvě se předvedou ale jiní. Bijec z Varšavy Jan Blachowicz poměří síly s Thiagem Santosem z Rio de Janeira. Oba zápasníci předvedou 23. února show, která vítěze přiblíží k zápasu o titul v organizaci UFC. V O2 areně se představí také Rus Magomed Ankalaev a Srb Darko Stošič.

Premiérová akce UFC v České republice vyvolala vlnu nadšení a po vstupenkách se lidově řečeno jen zakouřilo… Do haly přijde okolo 16 tisíc fanoušků. A to také díky souboji české zápasnice Lucie Pudilové, která se potká v kleci s Liz Carmoucheovou.

Související články

Další články