Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Uf! Národní poklad Eliška Bučková se nám hlásí z Francie: Takhle nevkusně reaguje na masakr v Nice!

Eliška Bučková zase perlí.
Zdroj: Profimedia, Facebook
+ Další 4 fotografie
Celá země se po útoku šíleného řidiče, který zabil přes 80 lidí, ponořila do smutku. Hvězdy ruší svá vystoupení, pořádají se pietní akce a lidé znovu nasazují svoje profilovky s trikolorou. Ale Eliška Bučková? Ta na svých sociálních sítích zase perlí.

Ani větu nebo aspoň hashtag na uctění obětí včerejšího masakru v Nice. Eliška Bučková (26) je s maminkou a přítelem rybářem Vágnerem v Provence a špatnými zprávami si nechce kazit dovolenou.

Jenom se národu ozvala, že je v pořádku, a v oblasti, kde se nachází (zhruba 250 km od útoku), je klid a mír. A poté hned přidala záplavu fotek, aby to dokázala.

Zatímco celá země smutní, Eliška hned vybrala ty nejvysmátější fotky s rybářem. Jakub nosí Elišku na zádech, Eliška Jakuba, pusinkování na pláži… Takovými fotkami prostě neoslavujete dovolenou v zemi pár hodin poté, co v ní proběhl teroristický útok.

Největší perlou je pak společná snídaně s maminkou, kde Eliška hlavně machruje, že nedrží dietu a nemá make-up. Ano, přesně takové informace jsou dnes podstatné!

Mimoněm léta 2016 se stává Eliška Bučková.

Související články

Další články