Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Letošní trend: Míchání starých a nových stylů

Letošní trend: Míchání starých a nových stylů
Zdroj: B.Forenius / Shutterstock.com
Udržitelná móda

Situace v módním průmyslu se v posledních měsících rapidně změnila. Nejenom, že se značná část návrhářských dílen přeorientovala na šití roušek (nebo je alespoň zařadila do svého portfolia jako zajímavé módní kousky s mnohdy charitativním přesahem), ale přišli jsme také o řadu módních přehlídek, které udávají trendy.

Začala se tak v mnohem větší míře objevovat hesla jako „udržitelná“ či „eko“ móda, vyzývající uživatele a (zejména) uživatelky k provětrání jejich starých šatníků a opětovné recyklaci oblečení. Máte doma také nevytříděnou skříň? Pak se podívejte na to, jaké styly a trendy se letos do módy vrací.

Čím letos doplnit svůj módní šatník?

Móda se neustále vyvíjí, roste a připravuje nám stále nová a nová překvapení. Každý rok na této vlně připluje také několik trendy kousků, které zkrátka musíte mít. Ukážeme vám, jaké módní poučky letos platí pro plavky a spodní prádlo!

Hlavně se nebát změny

Heslem roku je kontrast. Frčí tedy plavky „jakoby“ ušité ze dvou dílů nebo rovnou vrchní a horní díl, jenž si vzájemně barvou či střihem vůbec neodpovídají. Hledáte-li způsob, jak rozbít nudu na pláži, máte právě jedinečnou příležitost.

V hlavní roli lesk, jednoduché střihy a krajky

A co nám ukáže pohled do intimního šatníku? Tady se naopak módní vlna vrací zpět ke svým základům, které tvoří jednoduchost a precizní střih. Přidává jim však i něco navíc. Například hladké podprsenky zdobí lesklý horní lem, jenž může při vhodné příležitosti bez obav vykouknout třeba ve výstřihu riflové bundičky.

A zatoužíte-li po rafinovanosti a svůdném sexy střihu, určitě vás potěší návrat krajek z příjemného nekousavého materiálu, v nichž se budete zaručeně cítit pohodlně po celý den. Takže pokud vám něco z výše vyjmenovaného doma ještě schází, vrhněte se do víru nákupů ještě předtím, než ty nejlepší modely nadobro zmizí. Proč nechávat nákup na poslední chvíli, když se můžete potěšit už teď?

Už dávno také neplatí poučka, že spodní prádlo bychom měli schovávat. Naopak. V módě jsou transparentní trička, která dovolují okolojdoucím nahlédnout skutečně do hloubky tajemství vašeho šatníku. Počítejte s tím a pořiďte si jeden nebo dva elegantní a dokonale padnoucí kousky.

Naopak samotné spodní prádlo by nemělo být průhledné. Ponechte tedy stranou jemné krajky a síťovinu. Barevnost zvolte tak, aby bylo na první pohled jasné, že celý outfit jste takto sestavili záměrně. Zapomeňte na tělovou nebo černou. Skutečně IN budete, pokud vsadíte na červenou, fialovou či tyrkysovou – samozřejmě s ohledem na vaše další oblečení.

Když kabelka, tak crossbody

Dalším poznávacím znamením letošní staronové módní sezóny je bezpochyby pohodlí. Kabelky neustále padající z ramene (nebo ty, jež se neobejdou bez typicky ohnutého předloktí) už proto míří na módní hřbitovy. Nahrazují je kabelky crossbody s dlouhým popruhem, který si může nastavit každá uživatelka tak, aby jí maximálně vyhovoval. K dostání jsou miniaturní modely stejně jako velké „lodě“, nabízející místo i pro běžný nákup.

Kde nakoupit kvalitní oblečení pro každou příležitost

Oblíbený e-shop Bibloo nabízí množství zajímavých módních značek. Nejde zdaleka jen o ty nejznámější (jako např. Replay, Tommy Hilfiger, Calvin Klein apod.) Najdete tu i množství výrobců, kteří v našich končinách zase tak známí nejsou (a přitom ve své domovině se už velmi dobře osvědčili). Jmenovat můžeme například značku Silvian Heach (a jejich boty), Vivica (s nabídkou nádherně mazlivých svetrů v mnoha barvách) atd.

A jak si celý nákup ještě vylepšit? Použijte šikovné slevové kupóny z Buykers.com.Ten pro Bibloo najdete na adrese:

https://buykers.com/cz/slevove-kody/bibloo

Není potřeba žádná registrace, zanechání e-mailu ani nic podobného. Jen kliknete a nakupujete.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy