Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Udílení cen MTV se neobešlo bez módních trapasů: 14 nejhůře oblečených celebrit

+ Dalších 11 fotografií
nevkus
Proběhlo udílení cen MTV VMAs, na kterém se sešlo mnoho celebrit. Jak už tomu bývá při každém udílení cen, tak ani tady se celebrity nevyhnuly módním přešlapům. Některé zvolily velmi extravagantní outfit, který by byl lepší třeba na maškarní ples.

Včera se konalo předávání cen MTV Video Music Awards v americkém New Jersey. Od zahájení se během pár chvil budova zaplnila nejrůznějšími hudebníky a celebritami. Na červeném koberci nechyběla superhvězda Taylor Swift nebo třeba Miley Cyrus (26), kterou všichni lynčují za zničení manželství s Liamem.

Červený koberec je celebritami brán spíše jako přehlídkové molo. Mít co nejvíce vyhrocený outfit a zaujmout tak co nejvíce fotografů je už pro hvězdy téměř povinností. Takže ani během udílení cen MTV VMAs se někteří nedrželi zkrátka. Módních přešlapů se v New Jersey ukázal nespočet. Přehlídka nevkusu a módních trapasů byla zřejmě téma večera.

Například skvělý hudebník DJ Diplo, který působí i ve skupině Major Lazer, se na červený koberec vydal oblečený v kovbojském. Zdali šel pak nahánět dobytek, zůstává otázkou. Za zmínku stojí jistě i americká youtuberka Nikita Dragun. Jí osobně to vcelku slušelo, ovšem její „módní doplněk“ byl poněkud přehnaný. Na vodítko si uvázala tři mužské modely. Zřejmě je zarytou fanynkou BDSM.

Dalším velkým úletem byla rozhodně zpěvačka Ava Max. Její jméno není až tak populární, ale hity, jako je například Sweet but Psycho nebo So Am I, zná určitě každý. Nicméně po tomhle faux pas si její jméno rozhodně budete pamatovat. Ovšem pokud jste nadšenci superhrdinů, její outfit se vám jistě bude líbit. Přišla totiž obléknutá v kostýmu, který vypadá jak vystřižený z komiksu. Její superhrdinský převlek naleznete ve fotogalerie.

Jaké další celebrity to úplně nevychytaly a přišly jak na maškarní? Mrkněte se do fotogalerie na 14 nejhůře oblečených celebrit z MTV VMAs a dejte nám vědět do komentářů, který outfit vám přišel nejhorší.

Mohlo by vás zajímat

Další články