Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Úděsná špína ve Výměně manželek: KREV V POSTELI, použité kalhotky, mrtvá zvířata!

+ Dalších 6 fotografií
Ve středečním díle Výměny manželek to bude stát za to. Uvidíme, jestli zvládne Monika pečovat deset dní o malé dítě v domácnosti, kde probíhá rekonstrukce a celý dům je vzhůru nohama. Všude je nepořádek a nouze tam není ani o mrtvé myši! Na druhé straně zase čeká Lucii svérázný manžel. Jak tato Výměna dopadne, zůstává pro všechny velkým překvapením.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z obce Libíň, kterou tvoří Monika (21), Jakub (22) a jejich syn Lukáš (10 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Lucií (26), Zdeňkem (22) a dcerou Terezou (2), kteří žijí v Hradci nad Svitavou.

Pár z Libíně spolu žije tři roky, bohužel se neustále hádají a Jakub Monice vyčítá každou maličkost. Sama Monika tvrdí, že svého přítele už nemiluje a tak trochu doufá, že Výměna manželek její postoj změní. Druhá rodina v současné době vydává veškeré úsilí na to, aby dokončili rekonstrukci svého domu.

Jejich vztah zřejmě kvůli tomu prochází krizí, ale oba by zase chtěli k sobě najít cestu. Opravdovou krizi zažije Monika, když uvidí své nové desetidenní působiště. Dům v Libíni je hodně zanedbaný a všude panuje totální nepořádek. Pavučiny, špinavé oblečení, krev na posteli… Jak celou situaci Monika zvládne?

Související články

Další články