Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Údery, škrcení, bodání: Policie zveřejnila šokující detaily vraždy Kristýnky (†3) z Přerova

Zdroj: Facebook
+ Dalších 9 fotografií
tragédie
V srpnu loňského roku došlo v Přerově ke strašlivé události. Alena G. (23) brutálně zavraždila svou tříletou dcerku. Vyšetřování se téměř blíží ke konci a kriminalisté odhalili děsivé detaily činu. Matka dívenky je sice z vraždy obviněná, ale potrestaná být nemusí, protože v době jejího spáchání mohla být nepříčetná.

Teprve tříletá holčička byla zavražděna svou matkou 14. srpna v Přerově v bytě v Purkyňově ulici, kde bylo tělo dítěte nalezeno. Policii na místo přivolali sousedé, kteří viděli její matku zmateně pobíhat po ulici, celou od krve. Rodina děvčátka rozhodně nebyla bezproblémová.

Místo činu rozhodilo i ostřílené policisty. „Pro policisty, kteří na tom místě byli, se jednalo o jeden z nejhorších případů, který zažili. Matka, která se vzorně stará o svoji tříletou dceru po celou dobu, co je na světě, z nějakého důvodu tu dívenku usmrtí,“ uvedl pro FTV Prima vedoucí odboru obecné kriminality Jan Lisický.

Lisický prozradil šokující detaily vraždy. „Od úderů přes škrcení až po bodání. To škrcení je tam ještě jednak rukama, čili rdoušení, tak i kabelem od pračky,“ dodal pro televizi Prima. „Připravuje se návrh na podání obžaloby. Důvod, proč je ta věc stále ještě u nás, je bohužel nutnost vyčkat vypracování znaleckých posudků, které jsou v těchto věcech velmi důležité,“ doplnil.

Alkohol a drogy

Alena G. prý vždy hodně pila, ale po rozchodu s otcem Kristýnky se dala dohromady s novým přítelem Václavem, který ji přivedl k drogám. Václav měl navíc Alenu podle svědků z okolí několikrát fyzicky napadnout.

Související články

Další články