Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Udělejte tyhle 3 maličkosti každý den a uvidíte, co to s vaším vztahem udělá!

Žijete v dlouhodobém vztahu a máte pocit, že je to už tak trochu nuda? To víte, o vztah se musí pečovat, a proto pokud mu nevěnujete velkou pozornost, je jasné, že přijdou krize. Stačí, když budete každý den dělat tyhle 3 maličkosti, a uvidíte, že doma nastanou zase líbánky.

Víte, které věci utužují vztah? Jsou to všechny ty radosti, které jeden s druhým prožíváte. Kolik společných zážitků s partnerem máte a jak často se spolu smějete? Začněte si vztahu vážit a pečovat o něj. Tyhle 3 maličkosti vám k tomu dopomůžou.

1. Společná snídaně

Udělejte si každé ráno čas společně se nasnídat a tím začít den dohromady. Po ránu si nachystejte nějakou dobrotu a využijte chvíli na povídání. Než se rozběhne bláznivý den, máte chviličku na svého miláčka.

2. Minimálně 1 SMS za den

Dejte partnerovi najevo, že na něj myslíte, a napište mu každý den nějakou hezkou SMS. Stane se z něj zase ten zamilovaný puberťák, který bude pospíchat domů.

3. Sladká pusa na dobrou noc

Ne, opravdu nemyslím takového toho suchara, co ani nemlaskne. Dejte si večer pořádně sladkou pusinku. Uvidíte, že se vám bude skvěle spát a i s vaším vztahem se budou dít divy.

Mohlo by vás zajímat

Další články