Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Udělejte si radost nejen o Vánocích! 7 dárků, které potěší vaši rodinu a kamarády!

Kniha potěší vždy!
Vánoce skončily, ale radost můžete rozdávat dál. Redakce eXtra.cz si pro vás připravila několik tipů, jak potěšit své blízké.

Továrna na debilno

Autor Deníčku moderního fotra Dominik Landsman přichází s dalším společensko-satirickým dílem, kde si rozhodně nebere servítky. Na knize se podílel i známý kolážista a facebookový provokatér TMBK. Na základě předchozích úspěchů se tahle dvojka rozhodla vydat ucelené dílo pod názvem Továrna na debilno. Kniha je plná humorných textů a originálních koláží. Tady si ji můžete objednat.

Kniha Továrna na debilno je velkým hitem.

Black Fox

Láhev Black Fox potěší při slavnostní příležitosti, a pokud ji vydržíte pár dní nevypít, máte o silvestra postaráno. Jedná se o bylinný elixír doplněný kapkou pomeranče s propracovaným designem tváře lišky.

Kniha Žijte ve své zahradě od Ferdinanda Lefflera

Hledáte inspiraci pro svou novou zahradu, nebo chcete něco udělat s tou stávající? Anebo se chcete prostě jen zasnít a nechat se unášet krásou zahradních scenerií? Tato velkoryse vypravená publikace přináší svěží a veskrze současný pohled na zahradu jako na přátelské místo, kde se vám bude dobře žít a kde budete trávit příjemné chvíle se svými blízkými. Na pečlivě vybraných snímcích špičkových fotografů se podařilo zachytit nejen ten nejkvalitnější design, ale i podmanivou atmosféru, jemnou krásu a genia loci mnoha kouzelných zahradních zákoutí. Kniha Žijte ve své zahradě vás provede od prvotních úvah a plánování přes ukázky realizovaných zahrad až k praktickým radám a tipům. Průvodcem na cestě k vysněné zahradě, která vašemu životu dodá nový rozměr, je známý zahradní architekt Ferdinand Leffler.

Ferdinand Leffler a jeho kniha Žijte ve své zahradě.

Střevíček Škrpálek

Dobrodružný pohádkový příběh Střevíček Škrpálek s hlavní hrdinkou Ráchel nenechá klidnou žádnou dětskou duši. Staré škrpálky, co objeví hlavní hrdinka na půdě, jsou totiž kouzelné a naučí ji spoustu důležitých věcí. Knihu má na svědomí novácká moderátorka Petra Svoboda a ilustrovala ji úspěšná výtvarnice Zuzana Osako.

Špindl

Nový film Špindl právě válcuje česká kina. Potěšte někoho blízkého a vezměte ho na příběh tří sester, jež si přijely do Špindlerova Mlýna užít parádní dovolenou. Nebude chybět pořádná dávka správného humoru ani milostné dobrodružství hlavních protagonistek.

Sluneční cyklus

Nový román Radka Stavěla Sluneční cyklus nás vyloženě vyzývá k zamyšlení nad chybami, které člověk i společnost stále opakují. Čeká nás snad doba temna, nebo se vrátíme k osvícenství? Na to se snaží nalézt odpověď hlavní hrdina, který se po manažerských zkušenostech rozhodne podnikat zcela sám.

Smokie

Darujte zážitek. Hudební skupina Smokie, s více než padesátiletým působením, má za sebou stovky koncertů a některé jejich skladby u nás v českém znění doslova zdomácněly. V prosinci 2018 skupina odehraje v České republice jedinečnou sérii šesti koncertů v symfonickém provedení s podporou maďarské filharmonie DANUBIA ORCHESTRA ÓBUDA. Vstupenky můžete zakoupit na oficiálních webových stránkách www.smokie2018.cz a také v sítích Ticketportal a smsticket.

Související články

Další články