Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Udělejte dobrý skutek a nevolte Zemana. Pomůžete mu od bolesti…

+ Další 4 fotografie
GLOSA: Dobré skutky často na první pohled nevidíme. A někdy ani nevíme, co bude v budoucnu dobré. Čas rozhodování je velmi složitý. Slušní lidé ale pořád někde hluboko v sobě mají zrnka morálky, která nám napovídají, co je správné.

Miloš Zeman potřebuje naši pomoc! Právě my, občané České republiky, můžeme dát milovanému prezidentovi šanci na klid a odpočinek v úzkém rodinném kruhu. Pro naši vlast toho již velký státník vykonal hodně! Zaslouží si, aby podzim svého života prožil mezi těmi, kteří ho opravdu milují. Nyní je čas, aby se ukázali ti mladší! Právě oni musí převzít štafetu po Zemanovi a jít s kůží na trh. Prezident Zeman si zaslouží odpočinek, i když jako správný hrdina chce vytrvat do posledního dechu.

Ti, kteří pana prezidenta opravdu milují o něj mají strach. Pan prezident prostě stárne. Je to normální a je to lidské. Stárneme všichni. Ale když je vám přes třiasedmdesát let, tak čas na hodinkách běží tak nějak rychleji.

„Vážený pane, pan prezident má nemocné nohy. Šetřete ho, prosím. Za pultík by se dala umístit vysoká židle,“ navrhuje mluvčímu Ovčáčkovi jedna ze Zemanových voliček.

„Jsem příznivcem pana prezidenta, s lítostí však musím konstatovat, že poslední dobou se zdá být hodně unavený a pravděpodobně i zdravotně je na tom hůř,“ napsal pan Jirka. Na komentáře upozornil portál TN.cz.

Lidé se o pana prezidenta prostě bojí. Okolí ho žene do prezidentské volby, ale každý soudný člověk vidí, že energie mu již chybí.

Po internetu se proto šíří výzva, ve které se Zemanovi fanoušci radí, zda mu dát hlas, nebo nedat. Co je lepší? Je to těžká otázka v této těžké době. Každý ať si sáhne do svědomí. Zejména starší generace ví, že čas nejde zastavit. Stáří má člověk prožít po boku těch, které miluje. Chodit do práce a na úřady? K tomu je určen produktivní věk. A lidé to naštěstí cítí a uvědomují si to. Kdo opravdu Zemana miluje, ten mu hlas při prezidentské volbě nedá.

Související články

Další články