Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Udělalo se mi blbě: Jaroslav Faltýnek po debatě v televizi skončil v nemocnici

Udělalo se mi blbě: Jaroslav Faltýnek po debatě v televizi skončil v nemocnici
Zdroj: Profimedia.cz
Zdravotní stav
Místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek (58) se již delší dobu necítí dobře. Nyní je kvůli svému špatnému zdravotnímu stavu v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM). V neděli se Faltýnkovi udělalo špatně a nyní v nemocnici podstupuje různá vyšetření.

Šéf poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslav Faltýnek kvůli špatnému zdravotnímu stavu zavítal do Institutu klinické a experimentální medicíny, kde nyní podstupuje různá vyšetření. Faltýnek se podle svých slov necítí úplně ve formě již delší dobu a zároveň pociťoval bolesti břicha.

"Není to nic dramatického, včera se mi udělalo blbě. Teď jdu na kolonoskopii a endoskopii," uvedl Faltýnek pro server Seznamzprávy.cz. Své nynější problémy spojuje s dávnými obtížemi. V lednu 2017 byl totiž hospitalizován s prasklým žaludečním vředem.

I když se necítil nejlépe, ještě v neděli se místopředseda hnutí ANO účastnil televizní debaty na CNN Prima News, kde zmínil, že je připraven nést politickou odpovědnost za dění v brněnské organizaci hnutí ANO.

I přes svůj nedobrý zdravotní stav Faltýnek stále věří, že by se v úterý mohl zúčastnit schůze v Poslanecké sněmovně. Tam budou zákonodárci rozhodovat o navýšení schodku rozpočtu na 500 miliard korun.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy