Sociální sítě dnes hýbou světem a svoje profily na Facebooku užívá měsíčně přes 1,94 miliardy lidí. Rozhodli jsme si vyzkoušet, jaké to je být prsatá holka s hezkou tvářičkou a sexy fotkami, a výsledek? Nevěřili jsme vlastním očím. Precizně vypracované informace o sobě, nějaký ten status, fotka nebo třeba otázka, kdo si se mnou dá dnes skleničku? A muži se mohli zbláznit!

Na začátek jsme si na Instagramu vyhlídli kočičku, která není známá v Česku, ale zato je atraktivní a mužům se bude líbit. Pak jen stačilo přidat prvních 20 přátel a jelo to samo, a to neuvěřitelným tempem! Během každé půlhodiny jsme obdrželi více než 70 žádostí o přátelství a přes 20 zpráv s různým obsahem. Zjistili jsme, že muži na sociálních sítích jsou různorodí. Někdo si chtěl jen popovídat, jiný nám hned na uvítanou poslal svůj penis anebo prostě jen poděkoval za potvrzení žádosti o přátelství.

Co bylo ale opravdu bizarní, po 4 aktivních hodinách na tomhle falešném profilu si nás ve velkém oblíbily i ženy a žádostí od nich bylo čím dál více. Psaly nám o různé tipy a triky, jak mít tak sexy tělo, nebo prostě si jen chtěly popovídat o životě a krátily si tím nudné chvilky v práci či doma. Bylo až zarážející, že více než 120 lidí bylo ochotných jít s námi na skleničku, a to nám třeba ani nenapsali a „falešnou“ slečnu se vůbec nesnažili poznat.

Pokud si myslíte, že nám psaly pouze zástupy perverzních úchyláků, tak jste na VELKÉM OMYLU! Přidávali si nás slavní čeští moderátoři, modelové, účinkující reality show nebo třeba i populární rappeři. Každý jeden se chtěl seznámit se sexy kočičkou, a to i přesto, že jsou třeba několik let zadaní anebo ŽENATÍ! Zvali nás na večeře, party, dovolené a samozřejmě k sobě domů.

Na otázky typu, jak je možné, že profil funguje tak krátce, jsme reagovali velice přesvědčivě. Vysvětlili jsme jim, že i když by to do nás neřekli, nemáme moc v oblibě sociální sítě, ale pod nátlakem okolí a hlavně kamarádek jsme si nakonec profil založili. Každý jeden z mužů nám to zbaštil i s navijákem a byli nadšení, že tak krásná holka nepodlehla filtrům na Snapchatu, neloví tisíce sledujících na Instagramu a k tomu všemu vypadá božsky.

Ptáte se, jak tohle celé dopadlo? Za pouhé tři dny jsme měli přes čtyři tisíce přátel, několik stovek nahých penisů, dvě nabídky točit porno, 8 pozvání na luxusní dovolenou, a dokonce padla i jedna žádost o ruku. Profil byl tak populární, že Facebook usoudil, že nás zablokuje. Tak co, jdete to vyzkoušet taky?