Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Udělala svému penisu papa! Z táty Kardashianek je už úplná ženská se vším všudy!

Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Když olympionik Bruce Jenner před lety oznámil, že je vlastně žena a hodlá podstoupit plnou přeměnu pohlaví, svět byl hnedle úplně naruby. Jako manžel Kris Jenner, který v podstatě vychoval všechny Kardashianky včetně dvou vlastních dcer Kendall a Kylie Jenner, to asi nikdy neměl lehké. O několik let později je proměna na Caitlyn Jenner konečně u konce. Caitlyn dala svému penisu sbohem.

Klan Kardashianů byl vlastně vždycky tak trochu bizár. Každý ze členů je opravdový unikát a každý má něco Ovšem o zaručeně největší pozdvižení se před lety postaral Bruce Jenner, který se po rozvodu s Kris stal ženou. Dal si jméno Caitlyn a prošel jistou transformací a plastickými operacemi.

Caitlyn začala veřejně vystupovat a prezentovat se jako žena. A dokonce se začala politicky a charitativně angažovat a otevřeně zabývat otázkami transsexuality Nyní, ve věku 67 let, Caitlyn konečně podstoupila poslední operaci, která ji dělila od toho býti plnohodnotně ženou.

Operaci genitálií podstoupila v lednu 2017, tedy necelé dva roky poté, co poprvé oznámila svou transformaci Operace byla prý úspěšná a Caitlyn se cítí skvěle. "Říkám vám to, abyste všichni mohli přestat zírat! Chtěli jste to vědět, tak tady to máte. A je to naposledy, co se k celé této záležitosti vyjadřuji," napsala ve své knize The Secrets Of My Life, která by měla vyjít koncem dubna.

Operace genitálií je přitom jedna z nejsložitějších a nejnebezpečnějších ze všech "Je to jenom penis, nemá pro mě žádný zvláštní význam, než jak jsem již uvedla, pohodlné vyčůrání v lese. Chci mít jednoduše všechny partie správně, jak má být. Navíc už jsem dost unavená z toho, jak si musím neustále zastrkovat," vyjádřila se dále. I přes jistá rizika byla operace pro Caitlyn velkou úlevou. "Konečně budu moci žít, jak chci, s elánem, který mi chyběl celých 39 let."

Související články

Další články