Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Udělala si to sprchou! Ona ležela a já musel makat! Ondřej Koptík do detailu popsal orgasmus Hany Gregorové

+ Dalších 16 fotografií
Ondřej Koptík (34) má právníky Hany Gregorové (65) totálně v paži a dál vypráví, jak to dělali. Nyní se zaměřil na to, jaké orgasmy si Hana Gregorová uměla udělat. Třeba pomocí sprchy.

Vdova po Radku Brzobohatém na mladého zajíčka Koptíka asi do smrti nezapomene. Chtěla si užívat s mladým hřebečkem a nyní jen zírá, co na ni její koloušek vytahuje před novináři.

Zhrzený a zoufalý Koptík se nyní rozhodl, že do pikantních detailů popíše, jak si to Hana Gregorová uměla udělat. Koptíka k tomu vlastně ani nepotřebovala.

„Nejzajímavějším zážitkem pro mě bylo, když jsme byli v Rakousku na horách. Byli jsme spolu v sauně a ona vyvrcholila jen použitím sprchy. Vůbec mě k tomu nepotřebovala. Byl to její nápad a pro mě to byla první a dost zajímavá zkušenost,“ uvedl Koptík pro facebookový stream deníku Šíp. A pokračoval v tom duchu, že on se musel nadřít, ale Hanka je tak ležela.

„Většinou ta snaha musela být z mojí strany a ta aktivita přitom byla na mně. Sex vyžadovala celkem často. Ale většinou si jen takhle lehla a já jsem měl makat. Někdy mi vadila její postava, ale to jsem jí nikdy neřekl,“ rozpovídal se Koptík.

Otázkou je, zda Koptíkovo řádění dokážou zastavit právníci. Zatím se nezdá, že by mu kdokoliv uměl zavřít ústa.

Související články

Další články