Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Udělala, co nikdo nečekal: Veronika Kopřivová ODHALILA PRAVDU o krizi s Jágrem!

Zdroj: Showpix
+ Dalších 70 fotografií
Konečně pravda
Na veřejnosti se spolu už dlouho neobjevili. Není proto divu, že se spekulace o rozchodu Jardy Jágra (47) a Veroniky Kopřivové (28) vracejí jako bumerang. Bývalá striptérka, která tancovala u tyče v Německu, se ale odhodlala ke krásnému gestu. Dohadům o krizi mezi ní a Jardou tak dala zase na čas utichnout.

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová bývali nerozlučnou dvojkou, to už ale delší dobu neplatí. Zatímco Kopřivová pláchla sama na Floridu, Jágr nedlouho nato odcestoval s prezidentem Milošem Zemanem do Číny. Že by si společnou dovolenou užili potom? To vůbec...

I když jsou teď oba v Česku, ruku v ruce je na veřejnosti neuvidíte. Nikdo neví, proč Jarda přestal se svou někdejší striptérkou a nynější podnikatelkou Verunkou chodit do společnosti. O rozchodu se spekuluje už přes půl roku, Kopřivová ale domněnky pokaždé nějakou drobností zažene.

Povedlo se jí to i v těchto dnech, kdy se opět začalo mluvit o tom, že kopačky od Jardy jsou pouhou otázkou času. Dáreček v podobě perníkového srdce s nápisem "šikulka" je však důkazem o pravém opaku. Veronika a Jaromír pořád tvoří pár!

Důvody svého "skrývání" ale nechávají pod pokličkou. Třeba už je nebavili všudypřítomní fotografové, a tak si společné chvíle raději užívají v soukromí. Anebo za tím vězí něco jiného? To už vědí jenom oni dva.

Související články

Další články