Nedávno jsme vás informovali, že z televize Nova odchází Karla Mráčková. Podle našich informací bude pracovat pro jeden významný zpravodajský web. Karla Mráčková tak odchází, ale její kolega a kamarád se vrací.

Michal Jančařík se objevil na Nově a doprovod mu dělala právě Mráčková. Televize Nova se k problému postavila čelem a Jančaříkovi, který je momentálně upoután na invalidní vozíček, nabídla pomocnou ruku.

"Zkoušeli jsme formáty Volejte Novu, Sportovní a Polední nebo Odpolední noviny. Bylo to pro mě velmi silné. Měl jsem pocit, že se vracím domů. Všichni byli vstřícní a byli rádi, že mě vidí. A já je. Ve studiu pětadvacet lidí přemýšlelo, jak to technicky vyřešit, abych se mohl zase vrátit na obrazovky. Lidé z Novy se ke mně prostě nikdy neotočili zády. Chtěl bych jim moc poděkovat za to, že mi dávají šanci,“ uvedl pro Super.cz dojatý Michal.

Jančařík nevzdává svůj životní boj a vrací se mu optimismus. Pořád věří, že se kolečkového křesla zbaví. Pořád doufá, že ochrnutí je jen dočasné a jednou invalidní vozíček postaví do kouta. Jančařík dočasně ochrnul po komplikacích, které provázely transplantaci ledviny.

To, že na něj kolegové nezapomněli a pomáhají mu s návratem do života, mu jistě dodá moře energie, kterou velmi potřebuje.