Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Dojetí a šťastné shledání s kolegy! Toto je událost víkendu. Ochrnutý moderátor Michal Jančařík se konečně vrátil na Novu!

Zdroj: Facebook.com - K. Mráčková
+ Dalších 5 fotografií
Moderátor Michal Jančařík (41) se vrátil na Novu. Hledá se pro něj formát, který mu sedne. Při návratu do práce je mu velkou oporou kolegyně Karla Mráčková.

Nedávno jsme vás informovali, že z televize Nova odchází Karla Mráčková. Podle našich informací bude pracovat pro jeden významný zpravodajský web Karla Mráčková tak odchází, ale její kolega a kamarád se vrací.

Michal Jančařík se objevil na Nově a doprovod mu dělala právě Mráčková. Televize Nova se k problému postavila čelem a Jančaříkovi, který je momentálně upoután na invalidní vozíček, nabídla pomocnou ruku.

"Zkoušeli jsme formáty Volejte Novu, Sportovní a Polední nebo Odpolední noviny. Bylo to pro mě velmi silné. Měl jsem pocit, že se vracím domů. Všichni byli vstřícní a byli rádi, že mě vidí. A já je. Ve studiu pětadvacet lidí přemýšlelo, jak to technicky vyřešit, abych se mohl zase vrátit na obrazovky. Lidé z Novy se ke mně prostě nikdy neotočili zády. Chtěl bych jim moc poděkovat za to, že mi dávají šanci,“ uvedl pro Super.cz dojatý Michal.

Jančařík nevzdává svůj životní boj a vrací se mu optimismus. Pořád věří, že se kolečkového křesla zbaví. Pořád doufá, že ochrnutí je jen dočasné a jednou invalidní vozíček postaví do kouta. Jančařík dočasně ochrnul po komplikacích, které provázely transplantaci ledviny.

To, že na něj kolegové nezapomněli a pomáhají mu s návratem do života, mu jistě dodá moře energie, kterou velmi potřebuje.

Související články

Další články