Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Událost roku je tu: Kdo ještě nemá Továrnu na debilno, ať to okamžitě napraví! Ale okamžitě!

Křest nejlepší knihy ve vesmíru, jejíž název zní Továrna na debilno
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Nejlepší kniha v galaxii byla pokřtěna. Ano, správně! Satirický román Továrna na debilno se pánům Landsmanovi a TMBK podařilo dotáhnout do úspěšného konce a dokonce ji i za asistence falešného Babiše důstojně pokřtít.

Svět už nikdy nebude jako dřív. Díky kampani na Hithitu se autorům Továrny na debilno – Dominiku Landsmanovi a Tomáši Břínkovi – podařilo nastřádat dostatečné množství financí na neprůstřelné právníky, kteří je vysekají z očekávaných soudních sporů. Kniha totiž budí tak mocné kontroverze, že i samotná její korektorka na tvůrce údajně zavolala policii, jelikož se cítila být pohoršena nevídaným obsahem.

Velkolepý fantaskní román disponuje hlubokým sociálním přesahem a navíc je plný metafor a jinotajů, na kterých si rádi smlsnou nejen milovníci politické satiry, ale i lidé, kteří jsou tímto internetovým humorem doposud nepolíbeni. Román Továrna na debilno popisuje putování muže marastem mediálního masírování a ovlivňování veřejného mínění.

Křest knihy, který lze považovat za událost roku, možná i století, popsal jeden z autorů takto: "Byl vyhlášen křest nové knížky Dominika Landsmana. O TMBK nepadlo ani slovo. Pan Babiš přečetl úryvek z knížky a přidal i úryvek z knihy O čem sním. A tu pokřtil. Dále se ujal slova pan Landsman, pan TMBK mlčel," uvedl pan Landsman

Takže jestli ještě nemáte vánoční dárky, není co řešit, situace se zázračně vyřešila sama, nemáte zač. Nejlepší knihu na zeměkouli a v přilehlém vesmíru zakoupíte zde

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy