Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Údajný vrah pumpařky Ivan napráskal komplice Davida: Jeho odměna za smrt byla směšná

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 31 fotografií
vražda Jany
Policie zadržela v pondělí večer dva muže, kteří jsou podezřelí z vraždy osmapadesátileté pumpařky. V současné době se spekuluje o tom, že jeden možný vrah a lupič mohl udat svého komplice. Důvod je prostý. Druhý z vrahů měl dostat za vraždu a loupežné přepadení od svého komplice směšnou částku.

„Budeme tu bydlet jen chvíli, hledáme si vlastní byt,“ tvrdil podle MF DNES třicetiletý David Š. správci rekreačního areálu u jezera ve Vojkovicích na Mělnicku. Koneckonců na tomhle místě ho také měla dopadnout policie.

David Š. ve Vojkovicích na Mělnicku pobýval se svojí přítelkyní, která je v pokročilém stadiu těhotenství. Majitel areálu tvrdí, že od začátku věděl, o koho se jedná. "Pronajali si tu chatku číslo deset, za noc platili tři stovky,“ tvrdí majitel kempu.

„Když jsem poprvé viděl video z přepadení pumpy, hned jsem si řekl, že to jsou oni, a byl jsem o tom přesvědčený celou dobu,“ dodává. Druhého podezřelého z loupežného přepadení a vraždy Ivana H. policie chytila v Kralupech nad Vltavou.

Oba dva měli za sebou kriminální minulost a problém s drogami. "Byl to člověk už několikrát trestaný za krádeže," řekla jedna z místních o Davidovi Š. TV Nova. Portál Novinky.cz spekuluje o tom, že jeden pachatel mohl udat druhého.

Pravděpodobně se měli pohádat kvůli penězům. Jeden z údajných pachatelů měl tomu druhému zaplatit směšnou částku dva tisíce korun a ten se s tím rozhodně nehodlal smířit.

Související články

Další články