Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Údajný vrah Maddie McCann čelí dalšímu trestu: Očistím ho a dostanu z vězení, tvrdí Bruecknerův právník

Údajný vrah Maddie McCann čelí dalšímu trestu: Očistím ho a dostanu z vězení, tvrdí Bruecknerův právník
Zdroj: Netflix / Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
obtěžování
Zatímco rodiče Maddie McCann věří, že je jejich dcera stále naživu, její údajný únosce a vrah Christian Brueckner (43) čelí dalšímu obvinění. Německý pedofil, který je aktuálně za mřížemi za zločiny spojené se sexuálním obtěžováním dětí a s drogami, může být potrestán za čin, kterého se dopustil před lety v Portugalsku. Na pomoc mu ale přichází jeho právník, který tvrdí, že vyvrátí jakoukoliv spojitost mezi svým klientem a Maddie.

Dávno předtím, než se svět dozvěděl, že Christian Brueckner podle policie stojí za únosem a pravděpodobně i vraždou Maddie McCann, se německý pedofil dopustil spousty sexuálních deliktů na dětech. Právě v Portugalsku, kde mělo dojít k únosu dívenky, se před lety schovával na dětském hřišti pod klouzačkou s kalhoty u kolen. Potrestán za to ale nebyl.

Ještě než stihla Bruecknera portugalská policie z čehokoliv obvinit, ujala se ho ta německá. Pedofil pak skončil u soudu a odešel s trestem odnětí svobody, který si dodnes odpykává. Na základě stížností veřejnosti ale Portugalci případ znovu otevřeli.

Není sice jasné, jaký trest Christianovi hrozí, ani to, kde by si ho odpykal, je ale jisté, že veškerá obvinění, která má aktuálně na krku, jsou závažná. Jednoho z nich ho chce ale zbavit jeho právník - ten tvrdí, že má velmi silné důkazy prokazující, že Brueckner nemá nic společného s únosem a vraždou Maddie.

Záchrana Christiana Bruecknera

Bruecknerův právník Friedrich Fülscher tvrdí, že získal důkazy o nevině svého klienta a jsou prý tak silné, že se z nich veřejnost dle jeho slov posadí na zadek. Britskému deníku The Sun řekl, že ačkoliv o detailech mluvit nemůže, je si jistý tím, že prokáže, že mezi Christianem a zmizením Maddie není žádná spojitost. Věří také v to, že ho dostane z vězení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy