Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Údajný únosce malé Maddie čelí dalšímu obvinění! V minulosti se podle policie ukájel před dětmi na hřišti

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Únos Maddie
Christian B. (43) je hlavním podezřelým v případu únosu malé Madeleine McCann, po které policie pátrá už od roku 2007. Muž, který měl údajně stát za zmizením holčičky, si aktuálně odpykává trest za prodávání drog a sexuální násilí. Za chvilku by k tomu ale mohl přijít i další rozsudek v Christianův neprospěch, jelikož byl obviněn ze šokujícího prohřešku. V roce 2017 se totiž údajně obnažoval na dětském hřišti.

Řada indicií nasvědčuje tomu, že za zmizením malé Maddie stál Christian B., který momentálně sedí ve vězení. Teď vyplavalo na povrch další obvinění, které delikventovi rozhodně nepomůže. Podle britského Mirroru se totiž měl v roce 2017 obnažovat na dětském hřišti. To se přitom nachází v Portugalsku, necelých 40 minut od místa, kde Maddie v roce 2007 zmizela.

Na žalobu nedošlo

Christian B. byl v roce 2017 přistižen při činu a už tehdy se tím zabývala portugalská policie. Jenže v té době byl také hledán v Německu, mimo jiné za sexuální násilí, a tak ho Portugalci vydali do jeho rodné země a pozastavili vyšetřovaní v případu obnažování před dětmi. Podle všeho tehdy ani nebyl dostatek důkazů k tomu, aby ho portugalské úřady mohly odsoudit. Jenže to se nelíbilo šokovaným rodičům, kteří se dožadovali, aby byl Christian souzen i v Portugalsku.

Policie tak případ znovu otevřela, a to i pod tíhou vědomí, že delikvent byl už jednou odsouzen za zneužívání dětí, což v roce 2017 ale Portugalci nevěděli. „Vyšetřování v současné době probíhá,“ potvrdil mluvčí portugalského prokurátora.

Před dětmi masturboval

Podle svědků se Christian před dětmi na hřišti nejen obnažoval, ale i ukájel. „Všechny děti se shodly na tom, že masturboval. Moje dcera z toho má trauma,“ vypověděl podle Mirroru jeden z rodičů. V minulosti usvědčený pedofil se přitom hájil tím, že se chtěl jen vymočit. Jeho výpověď ale není moc věrohodná, stál totiž kousek od veřejných toalet.

Christian B. je hlavním podezřelým z nevyřešeného zmizení malé Madeleine McCann, kterou v roce 2007 někdo unesl z pokoje v portugalském letovisku Praia da Luz. Podezřelý Němec tehdy pracoval v hotelové kuchyni. Delikvent má za sebou řadu prohřešků a nyní si v německém vězení odpykává trest za obchodování s drogami a sexuální násilí. Toho se měl ale pro změnu dopustit na důchodkyni.

Související články

Další články